Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

Huda dirka [dance], z Breznikom sem se celo dirko odlično boriv kot še nikol :D, a so na štartu sploh svetle luči ka jest sm naenkrat slišev trobla pa sm biv 3 mesta od zad :S Gužva , sreč de sm cev ostal

Link to post

SUPER DIRKA!!!! Super boji od začetka do konca in nič umazanih potez :P. Q sem zajebal, ker nism opazu, da imam poln tank in je blo dovolj za le 7. mesto. Pol za dirko sem pozabu nastavit sklopko na pedalko, tako da sem neki telovadu z bremzo in mi ni najbolje uspel štart. After that: pure fun in končno 3. mesto [dance].

Bravo vsem, še posebej Vodičarju in Rakiti.

Link to post

Odštekana dirka..

Q: Najhitrejši krog je biu kr uredu čeprou so ble 2 manjše napake. Brez teh bi mogoče lahko celo prebil mejo 2.01

R: Že pred štartom sm vedu, da bojo zame uvodni krogi zelo težki saj sem imel pritisk v gumah nastavljen na 200kpa, ker drugače so se gume skurile tako hitro, da zadnja 2 kroga niti 2.03 nism mogu pelat na pripravah. In res..precej slab štart in zelo slaba prva dva kroga, v katerih sem padel na 5 mesto. Vsi smo bili zelo tesno skupaj. Mislim, da manj kot v 2h sekundah in borbe so bile zares odlične in zelo fer. Odločilna pa sta bila 5 in 6 krog ki sem ju odpeljal "popolno" s časoma 2.02 in se tako približal vladimirju, ki je naredil manjšo napako v zadnjem zavoju predzadnjega kroga. V zadnjem krogu sem nato prehitel tudi Vladimirja in tako prišel do zmage.

Link to post
It was very good and clean race. Gregor, you was much faster then me. It's been pleasure racing with you guys, I hope we will race soon again.

I asume that you are vladimir? It turly was a great race .I was faster at the end of race, but you were way faster at the begining .I hope to meet you on track soon :wink:

Regards!

Link to post

Jest tud že ko sn pogruntal kako se pelje, sn se še zmeraj zadi vozu :oops:

Za mene ste enostavno predobri. Očitno je moja tehnika vožnje totalno zgrešena, da na krog za najboljšimi zaostanem 4-5 sekund. najboljši cajti 2:01 xx jest sn pa do zdej najboljši krog naredu 2:05 9xx

Link to post

men ni blo učerej nč jasno...peljem na polno prosti trening, čas komej 2.05.2xx....a pol je biu restart k se je začelo zares, evo prec je šlo pod 2.04.xx. pol na kvalifikacijah sm pa še za Vodičarjem se zapodu, pa je šlo še skor pol sekunde dol [it] drgač pa lepa dirka, se vidi da Vodičar pelje v F1, ker ne napade brezglavo ampak lepo počas pa čaka na pravo priložnost...npr. Mesarič je vsak ovink probu mit pridt :D vozu na 3., potem 2. pa spet na 3. mestu, pol je šlo pa samo še navzdol, na koncu bil 6. :roll: sej vam bom na Adrii pokazal kako se pelje [Jel]

Link to post
men ni blo učerej nč jasno...peljem na polno prosti trening, čas komej 2.05.2xx....a pol je biu restart k se je začelo zares, evo prec je šlo pod 2.04.xx. pol na kvalifikacijah sm pa še za Vodičarjem se zapodu, pa je šlo še skor pol sekunde dol [it] drgač pa lepa dirka, se vidi da Vodičar pelje v F1, ker ne napade brezglavo ampak lepo počas pa čaka na pravo priložnost...npr. Mesarič je vsak ovink probu mit pridt :D vozu na 3., potem 2. pa spet na 3. mestu, pol je šlo pa samo še navzdol, na koncu bil 6. :roll: sej vam bom na Adrii pokazal kako se pelje [Jel]

Časi se ful razlikujejo, ker je v različnih sessionih različen grip, ker je količina gume na progi različna. Adrio pa bom zdej zanalašč nadrkal, da boš tudi ti tam sam gledal [Jel]

Link to post
Jest tud že ko sn pogruntal kako se pelje, sn se še zmeraj zadi vozu :oops:

Za mene ste enostavno predobri. Očitno je moja tehnika vožnje totalno zgrešena, da na krog za najboljšimi zaostanem 4-5 sekund. najboljši cajti 2:01 xx jest sn pa do zdej najboljši krog naredu 2:05 9xx

Najbolši časi so bili 2.02.Cela fora cliotov je da so ZELO počasni(usaj glede na f1 ki jo večinoma vozim) in da imajo dober grip le v primeru pospeševanja, zato je zelo pomembno da v ovinku enostavno ne zaviraš, ter da stalno spremljaš hitrost skozi ovinek, ker je zelo hitro lahko precej nižja kot bi bilo možno.No to je le moje mnenje.

Lep pozdrav!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...