Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Q. odlicne ob taki udelezbi

Dirka odlicen start se prerinem do 4.mesta vesel k radio vendar ne dolgo,ko me torpedira zeleni Lotus padem na zadnje mesto se pocasi rinem naprej ,ampak poglej ga zlomka ,ko me ta zeleni Lotus torpedira se drugic avto poplnoma rumen ,potem zamenjam taktiko in nekaj dobrih dvobojev najlepsi na koncu z Silvotom vendar v preveliki zelji se ni izslo cestitke Silvo.Cestitke tudi prvim trem in ostalim. [smoke]

Link to post

Kvalifikacije tako kot vedno, malo slabše kot na treningih.

Štartal iz četrtega in hitro izgubil 2 mesti. Po nekaj ovinkih pridem nazaj na 4 mesto za Nejcom. Skupaj 1s za njim do 13 kroga, kjer se odločim 2 kroga prej in zavijem v boks z upanjem, da Nejc še kakšen krog ostane na progi. In spet smola, namesto pit limiter pritisnem narobni gumb(nevem, kaj mi je bilo treba) in zdivjam skozi boks. Seveda STOP AND GO PENALTY. Po treh krogih nazaj v boks in pristanem na 9 mestu. Do konca dirke sem vozil skoz na meji odstopa in nekako 6 mesto. Ja, na koncu, ko sem mislil da je 6 mesto moje, pridrvi Sandi in komaj no komaj se z uničenimi gumami ubranim, lepa borba in fer borba.

Link to post

Kvalifikacije po pricakovanjih z nic treninga. P7, mogoce bi lahko prisel brez napak na okoli 4 mesto..

Start bolj slab in previdna prva dva ovinka.. Nato se v hairpinu nekaj pokadi, jaz grem vmes med dirkalinke in ze sem na 3 mestu.. A glej ga zlomka naredim napako v stadionskem delu in se odbrtim na zadnje mesto.. Potem pa voznja celo dirko na polno, na koncu celo upam, da bi uspel priti na drugo mesto ampak z obrabljenimi gumami sem prevec divjal in se proti koncu malo zavrtel v harpinu.

Za zmago bo ocitno treba malo vec trenirati..

Cestitke vedranu in trostu!

Udelezba je bla pa podn!

Link to post

Prišlo mi je na uho, da ste nekateri pogrešali Statistiko! :)

Še malo opisa:

Q1: Malo smo vadili za q2, zaradi mizerne udeležbe. Niti se ne spomnim kako je bilo :)

Q2: Mi ni uspelo narediti top kroga, drugo mesto, malo sem bil razočaran, ampak vse čestitke Vedranu, ki je odpeljal en pikič bolje. Bravo tudi Nejcu, ki se z rudečim momtom vrača med najboljše :)

R: Uspelo mi je kar sem si želel, to je super štart, da sem lahko prehitel Vedrana že po par 100 metrih. Potem sem lepo nadziral razliko, nisem pretirano norel, v bokse sem šel celo kasneje kot bi bilo morda pametno, a je bilo vse dovolj zgodaj. Na koncu sem popustil, ko me je še Mrhar ogrožal (scena kot na pravi dirki hehe), videl sem da se bori s Kunčičem za pozicijo, zato sem mu dal prosto pot, da ne bi bilo kake neumnosti :). Vodičar se je sicer čez dirko naglo bližal, a nevarnosti ni bilo, bomo videli kaj bosta z Vedranom ušpičila naslednjič hehe. Čestitke tudi njima za stopničke, in vsem v točkah, dejansko vsem sodelujočim :D

Udeležba je bla res slaba, nekateri niso niti sporočili......ampak ker sem dobre volje in razumem da je poletje pa to, podeljujem vsem ki niso sporočili en free pass in se bom delal kot da so sporočili......Bomo vidli kako bo nadalje, prosim sporočite če vam kaj ni po godu (lahko na zs) al kaj bi se dalo še zboljšat.....

To je to, Mađarska že čez teden dni, gremo na hat-trick :)

Link to post

Če kdo prav ne more brez serverja, ga bom verjetno vsak večer postavil. Danes je naslednji:

IP:OFFLINE

Ime: SloRacing F1

geslo: sloracing

Do polnoči bom verjetno pustil prižgano.

Uredil - sennas
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...