Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Moram rečt, da meni nič ni štekalo.

Dirka je bila bolj kot ne zabavna, čeprav nisem imel veliko dela, hard gume prva dva stinta so dobro držale, na koncu sem dal soft, ampak mi ni več nič pomagalo, ker enostavno prehitro spustijo.

Čestitke Troštu za suvereno zmago.

Link to post

Q: Boljše kot sem pričakoval. P6 .

R: Štartam vrhunsko, pridem na 3. mesto, nakar me že 1. ovinek v zaveterju odnese in padem za Bračiča, ki je nekako zadrževal mene in tudi ostale. Nato me Bedenik zavrti in padem na 7. mesto :( . Sledi dirjanje, nato se še sam zavrtim 1x. Po 1. postanku pridem na mislim da takrat 6. mesto, želim prehiteti Eržena kar mi je tudi uspelo, on pa je (nažalost) slabo ocenil razdaljo, oz. zavorno točko in me je zavrtel. Padem skoraj za Mrharja. Potem pa sem mel že (nemorem drugače rečt) poun kur*c usega in sem začel dirkat na polno. Parkrat me je skor vrglo s steze, ker sem res norel. Na koncu pridem na zasluženo 4. mesto.

Ja, zagotovo sem nezadovoljen. Brez smole bi bil v boju za stopničke, tako pa žal spet 4. mesto (ki jih je v letošnji sezoni že kar precej) :)

EDIT: Eržen, Bedenik, da nebo pomote, nobenemu ne zamerim... Se zgodi, dirkaške nesreče pač ;)

Link to post

Stopničke še drugič letos, super.

Q1 in Q2 sem bil obakrat 2. Časi so bili tam nekje, kot na treningu. Andrej mi je ušel za dlako.

Potem pa štart. Katastrofa od sramote. Iz 2 mesta padem na 9, 10 mesto. Ampak ok, pazim prve ovinke, da se kam ne zapletem, potem pa gas. Kaj hitro sem prišel naprej, krog prepozno zapeljal v bokse, mislim da v 14 krogu, ne vem natančno. Pridem nazaj na 6 mesto. Ta del dirke sem odpeljal zelo dobro. Hitro sem spet prišel na tretje mesto, Bedenik mi je še bežal 9sek. Na drug postanek sem šel krog prej, kot sem načrtoval. Luka je šel krog pozneje in tu sem še pridobil 4sek. Luko sem priganjal prav do konca dirke in samo pol kroga mi je manjkalo, da bi se jaz veselil 2 mesta. 2 destinki sta mi zmanjkali. Da nebi tako slabo štartal, bi bil lahko še višje, ampak super, stopničkam se ne gleda v zobe

Link to post

Q sem zaradi kazni izpustil.

R: Štartam zadnji in takoj pridobim mesto ali dve. V naslednjih krogih skušam voziti previdno in zahvaljujoč napakam ostalih prilezem do P4. Nekaj časa vztrajam, nato pa standardni padec koncentracije v srednjem delu dirke in nekaj napak, ki so me stale daleč najboljše uvrstitve v f1. Na koncu vseeno P6.

Link to post

Q1: Dobri krogi, prvo mesto.

Q2: Soliden krog, potem pa napaka in trepetanje do zadnjega zaradi hitrega Kunčiča, a se je le izšlo za pole. Bravo Silvo! :)

R: Odličen štart, ravnotežje avtomobila je bilo popolno, lahko sem napadal ovinke in kaj kmalu sem se odlepil od Vedrana, ki je postal nervozen in je začel delati napake. V 10. krogu mislim da sem imel že 15 sekund prednosti, varčeval sem z gumami, 14. krog boksi, ponovno hard, Vedran se odvrti s proge kmalu zatem in potem praktično samo še hotlapam do konca, uživam v progi in zmerno pritiskam. V 28 krogu opazim da so mi ukradli najhitrejši krog, zato počakam in v 31 nataknem soft, da poberem tudi to lovoriko :). Dolgočasna perfektna dirka zame, takih si želim ob koncu sezone :).......malo mi je žal za Vedrana, ampak kaj hočemo, tako je dirkanje (tud Alonsu se mora enkrat sreča končati .......Iskrene čestitke Bedeniku in Kunčiču, ki sta dobro odvozila....in Erženu za dobre točke, ki jih nujno potrebujemo za konstruktorski naslov, ki ga bomo osvojili, brez dvoma! :)......Vse po planu torej, računam in upam na še 5 zmag in treniral bom do zadnjega da osvojim želeno ;)

Udeležba je pač taka kot je, kompliciral ne bom, kdor pride pride, kdor noče noče......Upajmo da bo delovalo boljše kar se morebitnega štekanja tiče, se opravičujem, ampak nekaterih stvari se preprosto ne da predvideti, kljub testiranjem itd.....ko izide tale mod, bom mogoče zamenjal grafiko (Modeli od Codemasterjev naj bi imeli daleč najboljšo optimiziranost in fps....preverjeno na 2011 modu od Sandroxa)......do takrat se mi ne zdi potrebno in nujno. Bomo videli.

Lp

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...