Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Jaz sem pa spet odpikiral v steno v 2. krogu, pa je zgledalo že na par lepih bojev...

Kakor koli, sezona zaključena. Bila je dolga in kar napeta. Sedaj pa počitek do naslednje sezone, upam da v rF2

Link to post

Odlicna dirka,qualif odlicno 2,Trost je bio neuhvatljiv.

Race odlicna super borbe sa Rihterom i Trostom,na sredini dirke sam imao spin i izgubio oko 8 sec i zbog toga izgubio zmago,bravo Trost super voznja i zmago u Brazil.

Cestitke Vodicaru na osvojeno prvenstvo

Link to post

Ravnokar sem izvedel najbolj neumen štart. Sploh nisem prej pogledu kak so luči, pa sem se spraševal kje so rdeče barve (so glih za glih nad ekranom), pa neki pogledam pa spustim sklopko pa še v 2. prestavo dal in speljal z min obrati v 2. prestavi. Mrhar mi je na začetku delal velike preglavice, saj me je zadrževal, potem od zadaj dobim kratko bombo od Kuniča osebno. Pa nekaj nisem v redu naredil pa sem spet 10 sekund čakal v boksu. Za 2. postanek pa sem malček preoptimistično vstopal in glih za glih da nisem kaj zlomil. Nato zadnjih 11 ali 12 krogov me vleče v levo. Vmes na začetku pa sem se parkrat skoraj zavrtel. Sem upal spet na hude borbe z Gregorjem (kot na kitajskem), da bi mu spet grenil življenje [smoke] , a nič od tega.

No ja, dobra sezona s vmesnim dopustom zame in hvala da ste me vseeno sprejeli nazaj za te zadnje dirke. In čestitke Gregorju za vnovično ubranitev naslova v težki kategoriji. In Troštu, da je držal korak z njim. Naslednjo sezono pa nas čaka super težka kategorija.

EDIT: Pa še malček čudne stavke sklepam skupaj se mi zdi. Ziher je slanina kriva.

  • Upvote 1
Link to post

Statistika Brazilija 2011!

Fantastična zmaga zame a žal premalo za naslov, zelo poštena dirka, vse čestitke Gregorju Vodičarju za naslov, ki si ga je krvavo prigaral, sploh danes z živci na koncu :D. [it][champ] Iskrene čestitke tudi Janovljaku za tretje mesto. [dance] Več jutri, ko se misli uredijo.

Zmaga za konec sezone ou yeeeeeaaaaaaaaaaah [champ] [champ] [champ] [champ]

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Priprava na dirko: da par sto krogov treninga nebi šlo v nič sem se pred dirko dodobra pripravil, namreč: fotra & matko sem poslal spat ob pol devetih, nafojtru cucka in mačko ter jih poslal spat, podkupil eno sestro s čokoladami, drugo poslal k fantu, izklopil telefon, se zaklenu v sobo, preveril sobo pred možnimi vsiljivci (beri vešče), oblekel moje srečne gate, se dvakrat urengi sprdnu da je bilo ozračje pravo in dirka se je lahko pričela. [dance]

Q1: Soliden krog. P1

Q2: Bilo še rezerve okoli 2 desetinki, v drugem poizkusu nekaj malega izgubil v zadnjem sektorju. P4. Tako tako.

R: štart povprečen, obdržal četrto mesto. Znova malce zadržan začetek in uspešno branjenje pozicije pred Bedenikom (to je bilo praktično ključno), vmes tudi borba z Kraljem, ki je na hard? gumah vozil fantastično. Taktika med med soft je uspela, vendarle pa je zmanjkal kakšen krog ali dva za kaj več kot tretje mesto in prve stopničke v sezoni. Super dirka, mislim pa da sem sedaj lahko vsem za zgled, da se s pravo mero zavzetega treninga in nekaj sreče, da poseči tudi najvišje. Je pa jasno, da je ta pot dolga in nič kaj lahka, ko dirkate z najboljšimi virt. vozniki v SLO ane.

Čestitke Vodičarju za naslov, Troštu za borbo vse do zadnjega, Janovljaku za lepo presenečanje sezone, Kralju in Glavaču za odlično dirkanje v drugi polovici sezone, R. Prosenu za odlično dirkanje v prvi polovici sezone (malce razočaran nad koncem sezone), bravo tudi Nosetu in Kunčiču ki sta bila še kako dobra v drugi polovici sezone, pozitivno navdušen tudi nad novincem Bedenikom... Vsakemu, ki je prispeval svoj trud in delež v prvenstvu čestitke. [champ]

Sledijo še dve novici. Prvo za BRA in potem še o celotni sezoni za katero vam priporočam da si rezervirate cajt, da jo boste prebrali, ker je zelo dolga in obširnaaa. :D

p.s. Nejc zrihtaj tist intervju čimprej (probaj do sobote). [ok]

Adri out [champ]

  • Upvote 6
Link to post

Super dirka, obetala je veliko, celo 4 mesto, po drugem postanku padla mal koncentracija, zapeljal malo na travo in izgubil veliko časa. Drugače pa veliko akcije vse do konca, v zadnjih krogih veliko borbe z Nejcom. Super dirka.

  • Upvote 1
Link to post

Najprej hvala, ker ste me vzeli na zadnjo dirko kljub zaprtim prijavam.

Na kvalifikacijah nisem pričakoval, da bom prišel do 5. mesta, je bila pa zato dirka pravi polom. Že na štartu sem zapel z Janovljakom in tako iz prve šikano odšel zadnji. Na dirki sem se nato zavrtel še ene trikrat po lastni napaki, katastrofa. Približno na polovici sem za seboj kar naenkrat zagledal Vodičarja. Mislil sem, da me prehiteva že za krog in ga spustil naprej, pri tem sem spustil še Janovljaka [wall] Res pa ,da sem imel kar nekaj dobrih dvobojev tako, da sem vseeno kar užival :)

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...