Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

  • 2 weeks later...

VetWHAT? AloWHO?! Lahko rečem da me prav briga kdo bo prvak, oba sta imela svetle trenutke, nekaj smole, nekaj sreče in nekaj jokcanja. Tu se meni gre samo za to, da se Schumacher dostojno poslovi, čeprav je Mercteliga takšne sorte samokolnic, da noben voznik ne more nič naredit. In da Williams spet konča v točkah, oba avta. Thanks Michael for 1991 - 2012. Za naslednje leto pa upam da bo Raikkonen prekinil vladavino Redbulla in Vettla.

Link to post

Daks, a sva midva gledala isto formulo letos?

Vettel celo sezono ni bil ravno v špici, šele ko so pri rbrju pogruntali dvojni drs, je zopet začel dobivati pole in potem več ali manj zmagoval, ampak to se je zgodilo šele v zadnji tretjini sezone..

Hočem povedat da je prvih 3 četrt dirk Alonso potegnu iz tega kar je imel na voljo, daleč največ. Vettel je hitr voznik, lohk vozi celo dirko Q kroge, (mi) pa še ni dokazal da zna zmagat s slabšim avtom odkar je pri RBR.

Tko jest vidim razmerje to sezono, samo MOJE mnenje.

No sej če te prav razumem sva tm - tm...

Uredil - daks
Link to post

zadnjih par dirk je bilo tut razvidno, da ko Vettla nekdo prehiti VEDNO nakej joka, na drugi strani pa Alonso in njegov Ferrari vedno nekaj ušpičijo da pride nekak bližje vodilnih kot je po sami vožnji in časih :)

Grega, glede Kimija pa [champ][dance]

Link to post

Ajde da mal sprovociram: :twisted:

"Christian Horner je prepričan, da je Sebastian Vettel zasluženo osvojil naslov letošnjega svetovnega prvaka, saj je premagal najboljšega dirkača v karavani - Fernanda Alonsa."

Čestitke tut Vettlu in Neweyu :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...