Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Men je prej ratal 2:01:6, sam brez panike, daleč od tega da bi bil konstanten. Če me ne zjebe kšn sekanje, me pa napačna točka bremzanja, k jih še zdaj nisem zgruntal. Tako povprečno je čas 2:02:5 do 2:03:0. Setup mam pa tud kr neki, ga nisem uspel narest da bi se dalo lepo vozit. Me prav zanima, kako bo med dirko. :)

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

ma ku je jebena ta monza...

u prvi sem dobro vozu pa slabo konÄal...so me obrnili(kar je veÄina po drugi lesmo tudi opazila)angry.gifblush.gif

u drugi pa me je 2x kdo pred prvim ovinkom pahnu naprej da sem kasiral kazen Ĺže v drugem krogu...tako da sem se potem malo bol pazu

tretjo kazen se je pa kar izmislilo ob boju z tuĹĄarjem kjer dvomim da sem sekal :shock: pa stop&go :shock: GRRRR ta monza ĹĄutasta!!laugh.gif:lol:

Link to post

Jaooo,jst se bi opraviču Laščaku,ker sva se zapela...drgač pa polom...4 štartal,nikako nisem mogu nardit bolši krog,zmer so me šikane zjebale. Prvo dirko drugi čist na easy,pol pa dobim zadnjo šikano stop & go...fuck.tko da ni blo nič. Drguga pa še kar,sam na obeh totalno slab štart,grrr!!!!

Link to post

jaaoooo v obeh dirkah zajebu bolšo uvrstitev, sploh za drugo dirko sm čist jezn k sm jo po lastni neumnosti zajebu :x tm, ko sm bil za apatom, nism vidu tablic kolk je do šikane in seveda sam ravno, pol pa na konc še u zadnji šikani zavrtu :x prva dirka pa se končala s fotofinišom :mrgreen:

Link to post

Lepa dirka :)

Kvalifikacije: Nikakor ni šlo...mislim da 13 pozicija

R1: Slab štart...srednja vožnja....nakar sledi stop&go....ni melo smisla

R2: Še en slab štart...drugi delali napake eden za drugim :D Nakar dooolg boj z Slaparjem...na koncu vse dobro...vozu zlo previdno, ker sm ponovno imel 2x sekanje :P Na koncu 5 mesto

Ekipno se približujemo Jokerju 8)

Link to post

Qualy pravi polom; me je v puskusu hitrega kroga en od zad pred drugo šikano nabasal, pa sn mel cele kvalifikacije zjebane.

Prva tekma, kr neki, zaradi gužve v prvi šikani, sn bremzal ko bedak, pa me vrglo vun z ovinka na izletn o cono, sn dobo kar stop&go. Pridem, da konca tega še istega kroga, pa mi uniči sprednjo levo gumo in ostanem v pesku zakopan. Konec prve dirke.

Druga dirka, že sam staqrt pravi polom. Zamudo štart, pridrvim po ravnini in se mi začne ena od alf pred mano sukat ko ringl špil, se ji hočem izmaknit, pohodom na polno pedal za zavore, in me katapultira v sredino prve šikane, jer sn nabasal nehote enega od bmw-jev. Še sam ne vem katerega. Pol sn dobo zaradi tega stop&go seveda in v naslednjih dveh krogih zaradi domnevnega sekanja ovinkov še dve stop&go kazni, tako da je bilo vsea konec. Srečen sn samo, da mi je prvič uspelo pripelat dirko do konca, da je avto zdržal.

Tistemu nesrečnemu vozniku bmw-je iz druge dirke se pa prisrčno in iskreno opravičujem.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...