Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

Hey,

It was a very fun race for me hitting wall on first lap and pitting in on lap 1. Had to drive rest of race with soft tyres with a car which became more and more injured. I think I got a touch from behind and spun on one lap but I don't care because I finished last. I hope I don't get penalty because I cut track a little since I finished last, I mainly cut when I had blue flags to let people through after all. I am looking forward to Indy so I can race with you guys.

P.S. I had no practice time for this race due to exams, I will practice alot for next race. It's quite funny because I finished race with no front wing, injured both front susp, injured left sidepod and injured rear wing. >P The point I managed to get was all that mattered.

Lol, I also let someone through even though he wasn't blue flagged, but I knew he was faster so I didn't want to destroy his race.

Indy 500 here we go! [it]

Link to post
  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

cangratulations Dan:)

I've got to agree, good race, besides i've hit( touch) someone in 1st curve 1st lap, it all went smooth, except 3 laps before finish i fell to 8palce... my bad recing karma...

good race boys! [dance]

Link to post

Qualy zelo zadovoljen z 5 mestom čeprav sem naredil vedno napako in to vsak krog ampak se nisem jezil ker sem 3 min pred qualy namestil nov volan in pedalke in cel teden nič vozil do danes ter izboljšal čas za 3 sec kar je fenomenalno res nisem mogel verjet.

Dirka pa ups and downs štart je bil kr soliden pridobil eno mesto in še eno naslednji krog ko je Mesarič naredil napako p3 sledil Baniča 1x sem ga celo napadel ampak ni šlo mimo. 2 krog vidim v aqua minerale parkiran ferrari super si mislim in p2 in še bolj pritisnem na gas potem pa napake Nilsen se mi približa in seveda v najpočasnejšem ovinku naredim spin. Ok saj sem zgubil samo 3 mesta in jih začnem sledit Mirko pa za mano v jago. Potem pa šok Čolak pred mano se zabije v ograjo in pusti svoj spojler na sredini proge in jaz seveda v ta spojler in predrta guma. Grem v box in seveda prehitro stop and go juhu si mislim.

Ok hitre 3 kroge pa v box nakar se pred mano nekdo obrne in namesto da bi se umaknil spelje proti meni in tratk kabum brez krilca in skoraj nevozen avto ampak popizditisa še ni bilo aja pa v box bo treba. Seveda pridem tja prvo je treba kazen prestat naslednji krog pridi ja seveda še 1 krog z nevoznim avtom ok pa gremo seveda zgubil 1 krog.

No popravijo avto natankam polno kaj češ pač bo še kdo naredil napako sem pa bil p13 mislim da.

No začnem lovit Čolaka ki je bil 50 sec spredaj in ga začuda tudi dobil in še ene 3 komada do konca za odlično (hehe) 7 mesto.

Upam da je res volan toliko pripomogel in se vidimo na ovalčiču jao to bo še zanimivo.

Link to post

Rezultati dirka (neuradni)

1. Andres Nillson

2. Andrej Mesarič

3. Robi Banič

4. Mirko Novak

5. Tim Godlar ****

6.Boštjan Dolinar

7. Jani Šoster

8. Marko Bizjak

9. Matic Spidle

10. Dan Rassmunson

11. Marin Čolak

12. Vedran Kralj

13. Grega Bračič

14. Gregor Vodičar

Rezultati so zaenkrat neuradni! Zelo čudno situacija se je dogodila Timu Godlarju. Kolkr sm jest vidu s posnetka je blo tko, da je šou v predzadnjem krogu v bokse kjer je prekoračil hitrost. Ko je naslednji krog končal dirke mu zadnjega kroga sploh ni štelo. Sedaj ne vem ali je fer da tako pustimo (v realnosti je tako da se za tako napako dobi stop&go penalty, če se to zgodi v zadnjih 3 krogih pa se k končnemu času prišteje 20s). Če bi Timu prišteli 20s k končnemu času bi se uvrstil na 2. mesto. Sodniki (fiti, miro, dolinar) prosim preglejte situacijo in se mal oglasite kaj vi mente o tej kočljivi situaciji.

Več o njej bi lahko povedal tudi Tim sam, on bo najbrž najbolš vedu kaj se je zgodil.

Lp!

Link to post

Bom danes pogledal posnetke. Drugače bi pa Tima prosil, da napiše kaj je bilo.

Tale občutljivost na udarce je pa nora wacko.gif

Na koncu prvega kroga se Tima dotaknem (on pomoje še čutil ni) in mi odleti plug....no k sreči sem imel box pod nosom...drugače pa dirka vsaj zame odlična, ker me je v 31 krogih samo enkrat zavrtelo [owje]

Link to post
Rezultati dirka (neuradni)

Rezultati so zaenkrat neuradni! Zelo čudno situacija se je dogodila Timu Godlarju. Kolkr sm jest vidu s posnetka je blo tko, da je šou v predzadnjem krogu v bokse kjer je prekoračil hitrost. Ko je naslednji krog končal dirke mu zadnjega kroga sploh ni štelo. Sedaj ne vem ali je fer da tako pustimo (v realnosti je tako da se za tako napako dobi stop&go penalty, če se to zgodi v zadnjih 3 krogih pa se k končnemu času prišteje 20s). Če bi Timu prišteli 20s k končnemu času bi se uvrstil na 2. mesto. Sodniki (fiti, miro, dolinar) prosim preglejte situacijo in se mal oglasite kaj vi mente o tej kočljivi situaciji.

Več o njej bi lahko povedal tudi Tim sam, on bo najbrž najbolš vedu kaj se je zgodil.

Lp!

Ti kr tukaj na hitro napišem ... men so se tudi v boxu ko sem šel na kazen nastavili mehaniki pa sem mislil, da se moram tam ustavit .. so mi pa cepci gume menjali 12 sekund in kazen se ni zbrisala in sem moral še 1x v box .. a veš kolk sem zgubil ... potem ker je mod čudn (mislim na pogled in ogledala - sej se nič ne vidi, če voziš iz kokpita), so se pred mano se za krog zaostali umikali tako, da sem jih moral prehitevat po travi ... in to 2x enkart Dan Rassmunson-a ko sem lovil Mirota in pol še en, ne vem točno kdo ... ne vem, poleg tega igra traja do zadnjega kroga - do kariraste zastave in takrat je konec dirke in takšen rezultat, kakršen je v igri je realen ... za vse so isti pogoji in vsak si svoje napake lahko pripiše sebi ... v nasprotnem primeru, bi lahko dirko končali 10 krogov prej ... sej, zakaj pa bi se neki trudili pa dirkali, če je en prvi, en drugi in ostali tam kjer so.

Edina sprememba rezultatov je lahko zaradi kazni.

Men je bilo full cool ker sem vstarjal do zadnjega kroga in zaradi tega prišel iz 4 mesta na 3 :) in ga ne mislim izgubiti.

Jest sem lani v NASCAR zaradi prehitrega štarta v zadnjem krogu dobil kazen ... kako pa naj grem na kazen če je zadnji krog?? in to v boju za 1 mesto .. bil sem namreč drugi ... in ... kazen je bila avtomatsko -1 krog in pol nisem bil ne prvi ne drugi ampak 19-ti ... si morš misliti. Tko to je ;)

Link to post

Jaz imam edino pripombo čez zaostankarje...pobrali so mi še pa še časa zaradi zadrževanja. Kdo točno ne vem, ker si še nisem ogledal posnetka. Srečen sem lahko, da pri prvem incidentu z zaostankarjem nisem izgubil prednjih krilc. Kar se pa tiče Tima Godlarja mi je pa vseeno kaj naredite res je malo čudno to, da zadnji krog dobiš kazen in potem te kazni niti ne moreš prestati, ker je dirke prej konec in izgleda kot, da nisi hotel iti na prestajanje kazni. Mislim, da bi to morali zapisati v pravilnik kako se v takem primeru ravna, da potem po dirki ni dilem o tem.

Link to post

Da pokomentiram kaj se mi je zgodilo v zadnjih treh krogih.

Vozim na prvem mestu z varnimi zdi se mi 30 sekundami prednosti. Pa sem začel malo kalkulirati in sem ugotovil, da moram še enkrat v boks saj mi je zmanjkalo benza za še dva kroga. Rekel sem si ni problema saj imam veliko prednost bom šel bol v izi... saj sem imel prvi postanek perfekten (7sekund). No potem grem v boks pa so me menda pustili živci na cedilu in prepozno bremzal... Postanek zoped 7sekund a, ko sem prišel ven mi je napisalo stop/go. Ubistvu sem jaz mislil, da imam se dva kroga in sem si rekel, bom tega še hitro odpeljal potem bom pa šel v zadnjem krogu v boks( sem bil pa tudi malo skeptičen glede tega saj dvomim, da bi se mi upoštevalo, ker je ciljna črta dosti prej, ko pa moji boksi). Pa potem pridem jaz v zadnjo šikano in mi gor naslika zastavo (zajebal sem se za en krog), ko pa sem prečkal cilj me je pa avtomatsko vrglo na zadnje mesto in bi moral odpeljati še en krog. Ne vem za katerim sem imel 7 sekund zaostanka no saj nima veze. Ko sem zagledal, da sem zadnji sem ga potem samo parkiral in bil rahlo jezen sam nase. Izgleda, da se je nekaj zalomilo v logistiki hehe. Drugače dirka je bila dobra čeprav sem do prvih postankov bil prisiljen voziti zelo počasi saj nikakor nisem mogel prehiteti dirkača pred sabo.

Zaradi mene ni treba nič spreminjati... ali pa če me diskualificirate. Želel sem si sicer boja z Vodičarjem pa kot je kazalo Bračičem in Mesaričem, ampak jebi ga.

Boštjan tam, ko si mi priletel sem malo čutil a mislim, da sem še pravi čas zavil. Sem se pa kar ustrašil, ko sem kar naenkrat vidil v špeglu nekoga, ki je priletel hehe.

Lp

Link to post

To da dobiš kazen v zadnjih 2-3 krogih je res beda....jest sem jo tut dobil, samo potem sem pustil naprej vodilnega in mi ni blo treba v bokse....tako da...kaj pa vem no. Jest bi rezultate pustil takšne kot so, čeprav bi raje videl Tima na drugem mestu, samo konec koncev je sam naredil napako da je šel prehitro v bokse....če bi pa generalno spremenili pravila, tudi za naslednje dirke in potem tudi sezono pa naj se vrstni red naredi po novih pravilih...prav veliko ne bi kompliciral....diskvalifikacija pa tukaj ne pride v poštev....

Tim....tam sem zavijal ja, samo priznam, kanček prepozno...če te ne bi bilo bi šel lepo čez ovinek....no vsaj nisem ti uničil dirke....sori!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...