Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Meni je po trku v ograjo avto vleklo na vse strani in v boksih sem ga pustil popravi tako,da je po izhodu iz njih delal brezhibno. Ne vem točno.....lahko da pri tem modu avto popravijo v boksih!

Link to post
sej će imaš 6 krogov zaostanka tako ali tako ne dobiš točk ker nisi naredu 90% celotne dirke :wink:

pa tole da ti ceu avto popravjo je pa tut bedno no [guns] kak doug pa rabjo da ga popravjo?

V pravilih piše, da mora dirkač dokončati 70% dirke. Tako da matic dobi 6 točk za 5 mesto, prav tako dobiš ti 5 točk za 6 mesto, ker si dokončal več kot 70% dirke.[meja je bila 26 krogou]

1. Osnovna pravila:

Pravila se v večji meri ne bodo spreminjala glede na lansko sezono. Praktično bodo edine spremembe moda, in prog.

Vsi, ki v lanski sezoni niste nastopali, ali pa tudi če ste in ste branje pravil nekoliko prespali, si jih lahko ponovno preberete tukaj:

viewtopic.php?f=85&t=429

(Nekatere manjše spremembe bojo opisane v točki 2)"

"

Lp!

Link to post

še moj pogled na včeraj :) še kr dober qual, čeprav sem zadnji poizkus imel na drugem cajti le okoli 0,0xx zaostanka

za Gregatom me je v zadnjem ovinku en . ne vem kdo s svojim poplesovnjem po stezi spravil ob 0,300 in tako samo

4 mesto .. pa niti ni slabo ... štart ... kaj pa vem, zadnjič na treningu mi sploh ni potegnil z mesta,

včeraj pa sem kopal k pri norcih in zgubil skoraj da vse ... po 3 krogih pridem že čist blizu vodilnimi, ko se pred ciljno

začnejo zaletavat in mi je nekaj poškodovalo avto pa še nekako sem kr v boxe moral iti, ker drugače ne vem kako bi

zvozil ovinek v ciljno .. pol pa po nesreči še v boxih pritisnem tipko za speed limiter in opa takoj 110km/h in

seveda za nagrado še stop&go sad.gif jao jao ... po 5 krogih kar 2x v boxih pa še kljub temu še nisem zaostal

za celi krog ampak pol me je počasi vse minevalo, ker sem le krožil sam s seboj pa takoj trenutek nepazljivosti in

samo 1mm dotik s sprednjim spojlerjem v bando in sem bil že brez pa še to na ciljni ravnini, kar pomeni cel krog

brez spojlerja ... sem kr parkiral in zaključil.

Ališič je celo leto vpil kako so ti plugi močni pri teh avtih za sezono 2009 ... meni ni bilo videti sad.gif

Škoda ker ni kakšnih pravih dirkališč - razen INDY-a pa mogoče Laguna za kakšen pravi speed in to ... ne pa to vijuganje

po teh pistah katere nimajo niti malo gripa ... slik gume pa 5x bl drsi kot lani ... ccc

Link to post

Kaj se pa pritožbe tiče pa res ne vem a je bla modra al ne! Za Toyoto sem prepričan da je bila (to se še spomnim) za Force Indijo pa ne.

Je pa prijava vsekakor pravilna odločitev in tu nimam kaj dodat!

Link to post

mogoče bi bilo pa dobro dat na 90% dirke da je treba končat al pa nekak tistim ki imjao polomlen avto dopovedat da pač ne morjo furat

fittipaldi tle na a1 ringu pa res ni blo vijuganja, so pa ja same ravnine :o pa všeč mi je tut da so gume z majn gripa ker drgač zgleda prav nerealno tisto norenje po stezi! tako da tale mod mi je res všeč in so ga kr dobr naredl morm rečt [ok]

Link to post
mogoče bi bilo pa dobro dat na 90% dirke da je treba končat al pa nekak tistim ki imjao polomlen avto dopovedat da pač ne morjo furat

fittipaldi tle na a1 ringu pa res ni blo vijuganja, so pa ja same ravnine :o pa všeč mi je tut da so gume z majn gripa ker drgač zgleda prav nerealno tisto norenje po stezi! tako da tale mod mi je res všeč in so ga kr dobr naredl morm rečt [ok]

ja tuki bi samo še to dodal fitiju, da so res slajkice, vendar je tudi aerodinamika precej oklestena, tako da se časi poravnajo.

Kar se tiče koliko % dirke mora bit končane za točke za to sezono nebi spreminjal, ker pač uporabljamo lanska pravila..za letno sezono pa ne vem kako se bomo zmenil.

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...