Skoči na vsebino

P: Logitech G25 + Okvir s sedežem


Mouly

Recommended Posts

Prodam volan logitech G25, ki deluje brezhibno in ni veliko rabljen, v originalni embalaži (zadnjih par let mi samo stoji v škatli). Zraven je tudi okvir z avtomobilskim sedežem, za boljšo izkušnjo pri vožnji. Okvir je popolnoma nastavljiv, za vse velikosti ljudi, sedež pa ima še originalna vodila za pomik naprej/nazaj, ob enem pa je nastavljiv tudi po višini ter po naklonu naslonjala. Okvir se popolnoma razstavi, zato je transport mogoč z osebnim vozilom. Zraven je v kompletu vštet tudi tepih. Glavna drsna cev je iz inoxa, ostalo je pobarvano konstrukcijsko jeklo. Pred volanom je "polica" za ekran ali laptop, po želji pa se jo sname stran.
možna je tudi prodaja vsakega posebej, cene po dogovoru.

Cena za vse skupaj 350€

več info na tel: 031 476 809

 

LP Matej

IMG_20170121_145436.jpg

IMG_20170121_145502.jpg

IMG_20170121_145614.jpg

IMG_20170121_145622.jpg

  • Upvote 1
Link to post

Hvala!

Res ga že vsaj dve leti nisem uporabljal, tako volan kot okvir in zadnje čase se bolj zadržujem v garaži, zato bi rad nabral nekaj denarnih sredstev za odprte projekte :D. Od začetka sem imel volan MOMO, in ko sem nabavil G25 sem moral dodati še del  na okvirju za menjalnik. Ker sem bil ves v zanosu od navdušenja nisem imel časa, da bi pobarval dodan del, (je blo treba hitro probat) potem pa je tako ostal. Ampak to je eno urco dela.

Je pa sedež res udoben in daje občutek vožnje kot v avtomobilu, razen pospeškov v različne smeri, katere je težko ustvariti v simulatorjih (oz. zelo drago) :D

Link to post
  • 2 weeks later...

Če kdo želi prodam tudi samo avtomobilski sedež. Gre za sedež iz enega novejšega Senic-a, je pa kot nov, nič raztrgan, brez sledi uporabe (vzet iz kramboliranega vozila). Ima originalna vodila za pomik naprej/nazaj, nastavljiv po višini, nastavljiv naslon ter nastavljiv vzglavnik. Sedež ima celo gretje, če ga bo kdo želel zvezati. :D

Cena samo sedeža bi bila 80€, oziroma po dogovoru.

Več info na tel 031 476 809, ali ZS

LP Matej

Link to post

Ale eni gremo v soboto in nedeljo in vse praznike na šiht ja...., pa konc šihta 8 do 10h delovnega študiramo cele dneve, pa prokleto mal spimo zaradi naše lepe dežele...., bom grdo reku ni keč zaslužit 700 do 1k eur, keč je plačat položnic mesečnih  za 1,5k eur če imaš jebeno firmo...vsi smo v enaki greznci...

Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...