Skoči na vsebino

3. Acropolis Rally of Greece (9.3. - 16.3)


Recommended Posts

Imam vpašanje za organizatorja...

Zakaj ta rally traja en dan manj ostali. V pravilih piše, da rally traja od srede do srede, pa tut na prejšnjih rallyih je bil zadnji dan sreda, pri tem je pa torek čeprav je v koledarju zadnji dan 16.3.

Link to post
  • Odgovori 37
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

odpeljal prvi dan ali raje receno noc. Kot se spodobi za nocne proge (da se podozivi Arnejevo zgodbo) sem se podal v napad v zgodni jutranji uri, ko je zunaj se vse temno in ko se pes dere na polno, d

Uff...tokrat je pa blo napeto... Pomanjkanje treningov v zadnjem času se je poznalo že na drugem hp-ju - preluknav gumo in zgubu ene 20 sekund...nato sm seveda poskušav cajt nadoknadit in je blo n

evo mal nočne vežnje +bonus frontflip

Posted Images

Od srede do srede. Si si sam odgovoru. :D Danes je še torek, ob 00:00 bo že sreda in s tem konec. Semizdi, da so bli vsi ostali po istem kopitu.

Vglavnem, jebe naj se ta kamen in šoder. Prvi dan počasi pa zihr, drugi dan ujel ritem, začelo pokat, popizdit, oponašat colina, po skalah, na strehe, sfukat avto, marš u pizdu matrnu, alt f4, grem pod tuš in spat.

Link to post

Ne vem no, se mi zdi, da se je dal tut v sredo še vozit. Nima veze...sem v cilju, bi mi pa pasal, če bi lahko jutri vozil namesto danes, k sem čist zjeban. Še dobr, da v 2. delu ni blo nočne HP k bi še zaspal za volanom. :D

Link to post

Torek je bil vedno zadnji dan,je bilo pa prejšne prvenstvo pri vsakem rally-ju krajše za en dan,saj se je začenjalo ob četrtkih pa do torka.Je pa vse lepo tukaj na forumu razvidno sam pogledt je treba

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...