Skoči na vsebino

Karting prvenstvo [2009]


Killer_B

Recommended Posts

Z nekom sem se pogovarjal, da bi lahko zdej, ko bo lepo sončno vreme, naredili karting SloRacing prvenstvo.

Preprosto se dobimo na vseh znanih lokacijah za karting v Sloveniji in odvozimo dve dirki na vsaki progi in potem potalamo točke in na koncu dobimo prvaka :D

Kaj pravite na kej tazga?

Link to post
  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Jst sm mislu da bi šli na vse proge, ker jih je že tako premalo.

Zaenkrat jst osebno vem samo za te: Logatec, Krško, obala, BTC. Če kdo ve še za kakšno naj se javi. Dobr bi blo, da jih je čimveč različnih. Lahko pa tudi na vsaki naredimo dve dirki po dva eventa.

Dirke pa bi lahko potekale kot na tisti dirki v Logatcu, ko nas je bilo okoli 20. Najprej se peljejo kvalifikacije, nakar se dirka razdeli v dve skupini po 10. Točke bi pa moralo dobiti prvi 20 voznikov, zato da imajo tisti v drugi skupini tudi motivacijo. Ker če bi samo prvih 8 dobilo točke potem ne bi bilo smisla dirkati drugi skupini.

No u glavnem to bi se mogli še zment....ampak ideja je, da bi to zadevo naredili malce bolj realistično :D

Link to post

Jaz sem za.icon_dance.gif Sam povejte kam pridem.icon_ok.gif :mrgreen:

Naprej bi blo fajn kkšno anketo narest, da vidmo kolk je sploh interesentov.

Link to post

V Racelandu se ne prikažem več, pa verjetno nisem edini icon_krniki.gif

Jest bi samo dodal, da se vsakemu en najslabši rezultat črta, da maš potem še vedno možnosti tudi, če si bil na eni dirki odstoten (neverjamem, da bodo vsi na vseh dirkah).

Link to post
V Racelandu se ne prikažem več, pa verjetno nisem edini icon_krniki.gif

Ti bom zrihtal nov kart tm, ki ma skor 50hp 6brzin, a pol bi šel na Race probat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-men se zdi, da je najbolja za vse nas lokacija,kot je LOGATEC, imajo dobre karte, lepo progo, ma vse no!

Link to post

Tudi jaz sem za [dance]

Tudi jaz Raceland NE ( že zaradi samega odnosa lastnika ) icon_buzara.gif

Predvsem favoriziram Poreč in Logatec, BTC je ok pač, Lucija zna biti podobna kot Raceland ( vsaj kar se kartov tiče, so zelo - vsaj včasih so bili - neenakopravni ), Hajdoše pa prvič slišim.

Za zmenit se je, pomojm se nas bo hitr neki nabral, je pa res da bi blo fajn da zrihtamo kakšen popust [iz]

Link to post

Lahko povete zakaj vam raceland ni všeč? Čist tko informativno me zanima. Sem tle blizu Krškega in smo bli že večkrat tam in je res da so nam že parkrat trdil da so vsi karti enako hitri bla, bla, bla in podobne zgodbice, čeprav to ni res. Je pa res da so tut dost dragi, ampak se so povsod. Drugač pa nekih slabih izkušn nimam.

Link to post
Lahko povete zakaj vam raceland ni všeč?

1. Karti so obupni, eni grejo mal bolj, eni NEPRIMERNO manj, skupno vsem pa je da so blazno počasni ( vsaj v razmerju s progo )

2. Proga je preveč odprta za tak karting, za bolj divjega nič ne rečem

3. Odnos. Katastrofa. Zmenil smo se za dirko s treningom, kvalifikacijami in dvema ponovitvama -> po domače rečeno nas je nategnil in samovoljno priredil potek, nakar so nas še karti bridko razočarali in smo se odkrito pritožili. Gospod ni hotel nič slišati, še celo zelo zviška je gledal na nas in smo se komaj zmenil da smo plačali samo kar smo odvozili.

4. Popust. Ne poznajo ga, pa tudi če bi jim 100 ljudi 24 ur maltretiralo tiste uboge opletlce na štirih kolesom podobnih rečeh

Link to post

Pa sej ptički čivkajo, Raceland je za kart 125cc in 6 gang, drugo je temaaaaa, pa kaj se boš fural 50na uro vse ovinke.Ubistvu bi lahko tekmo anredu, kdo več pira na kartu spije v enem krogu+da ga nepolije!

Logatec [ok] Raceland pa , bi mogl met en kart 125cc pa na čase furat! :mrgreen:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...