Skoči na vsebino

GT Imola 11.5.2014 [Assetto Corsa]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 86
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Drevi bo na sporedu prva testna dirka za prihajajoče GT prvenstvo. Trening dirka bo na dirkališču Imola, s pričetkom treninga ob 20:00 uri. Dirka bo dolga 20 krogov.     Potek Prijava: 19:40 - 2

A se že zdaj bookamo? Janko Glavač

Da, dirka je ob 20:00, če bi pogledal spored dirke bi to videl.   Vsa neumna vprašanja bom od sedaj naprej brisal.

To je realna slika, da se ne da ustvarit sezone, ker je še UI in to bukanje v povojih. Kaj ti pomaga, če se bukaš, potem pa te na server ne spusti ali pa te vrže iz dirke.

 

Če bo osip samo samo ena oseba (buking) od dvajsetih (tako kot danes), bomo že preživeli...

Link to post

Theo je tudi mel v začetnih krogih cca 100 pinga, je malo "štekal". Sicer pa vredu, škoda da ni zavetrja, drugače se mi pa zdi okej za prvenstvo. Malo sem si znižal nastavitve (nekaj na full, nekaj na sredini), povprečno nekje 120fps do konca dirke. Edino na štartu ne vem kolk je bilo. Sem pa končal presenetljivo spredaj, sem mislil da bodo drugi hitrejši.

 

Čestitke Zamexu in Papsu :)

 

Silicij, 19 nas je štartalo.

Link to post

Dobr je blo. Slipstream pogrešam :) Sem bil kar presenečen ko sm 1:43,3 naredu v Q

Škoda k je Glavača odneslo men v rit, ko je zgubu povezavo. Sem se kar mal ustrašu. Do takrat me je dobr gnal. Morm pa setap porihtat. Preveč je nervozen na zaviranju.

 

Bravo Tomaž :) Par malih napakc pred mano, ampak vse si dobr rešu  [ok]

 

BTW nisem najdu TS kanala

Link to post

Practice: glede na to, da nisem kaj dosti preigral spila, naredil nek soliden setup, in postavil moj PB, pod 1:45.5 sploh nisem še nikoli peljal, tako da... waw

Qualy: natankal 1 L in odpelu par krogov, malo potweekal setup in spet odpelu par krogov, na koncu P8Race: glede na to da nisem vedu,l koliko goriva rabim, sem si ga natankal kar za 20krogov, kar ni bil najbols in odpelu z trdimi gumami iz P8.štart sem zaspal, a se vseeno obdržal in v prvih ovinkih prišel mislim da do nekje P5/6, Imel boje z Benom, zamenjala nekajkrat mesto, iz Tosa je imel slabši izhod in uspel sem se mu postaviti vzporedno, a v Priatella sva trčila in sem se zavrtel, zgubil par mest in koncentracijo, 

nekaj časa zasledovanja in zopet lovljenje mest, Makselj se je zavrtel in mi podaril svoje in še eno mesto, kasneje ulovil Kurenta in mislim da Karasa, Aleš naredil malo napakico v Varianta Alte in kasneje pustil malo premalo prostora Karasu, ko sta se zapletla in zavrtela ter mi podarila 2 mesti.

Na koncu pristal na P5 in kar solidno, glede na to da nisem sedel že celo večnost za volanom.

 

Upam da bo v prihodnje malo več treninga in da še malo spoznam igro,

Sicer pa super testna dirka :)

 

PS: booking bi lahko bil malo krajši & poraba bencina mislim da je kar obvezna za pravo prvenstvo, upam da bodo tudi uredili zavetrje, saj je brez malo dolčas :)

Link to post

Sej zadnji šikani je največji problem na izhodu. Tam na najnižji točki proge v desni ovinke pred zadnjo šikano če preveč pripelješ po levi iz ovinka ne pridobiš veliko.

 

Sem pa opazu, da izgubiš na času pri izvozu zadnje šikane, če greš po Zelenem.

Link to post

PS: booking bi lahko bil malo krajši & poraba bencina mislim da je kar obvezna za pravo prvenstvo, upam da bodo tudi uredili zavetrje, saj je brez malo dolčas :)

 

Booking je odvisen od tebe kolk je dolg, prijaviš se kasneje pa je (19:55 v današnjem primeru, pa čakaš samo 5 minut).

Raje malo več časa, kot pa manj.

Link to post

Booking je odvisen od tebe kolk je dolg, prijaviš se kasneje pa je (19:55 v današnjem primeru, pa čakaš samo 5 minut).

Raje malo več časa, kot pa manj.

 

Se strinjam

Link to post

Kaj pa če je booking že opravljen pa te ne spusti na server? To se je danes meni zgodilo :( Pa ful sem se veselil,da vas spoznam tudi na dirkališču.

 

Vrjetno zato ker sem prvi server po 1 minuti ugasnu in naredu novga, ker smo mel nove prijave in sem povečal število mest. Če bi refreshu bi vidu da ga ni blo več.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...