Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Samo predlog: Morda si bi vsi lahko uredili podpis, da se ve za katerega se gre, ker večina (tudi jaz) uporabljamo na forumu nicke, a na serverju pa seveda prava imena in priimke. Nekateri se že poznamo, ampak za vse pa ne vem...

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Urban!

Pol pa mi pošlji komade pa jih bom dal gor!

Že tako ali tako je dost dela z samim filmčkom pol pa naj še glasbo iščem!

Pač kaj imam tisto dam gor pa še to moram po navadi komad podaljšat,da je vsaj približno tolk dolg kot film.

Sicer pa nisem ne RTL ne ORF,da bi imel materiala na pretek.

Po drugi strani je pa to tudi stvar vsakega posameznika kaj se mu zdi primerno in kaj ne.

Link to post

Glede glasbe.. sicer ponavadi dam notri čisto nekaj drugega, ampak poznam kar nekaj dobrih komadov.. samo ne vem njihovih naslovov, ne izvajalcev ne njihovega komada, tako da jih ne morem najti. Če mene vprašate so fini komadi v filmčkih od dirk na njihovi official strani (www.formula1.com).

Link to post

a ni z glasbo problem tudi zaradi avtorskih pravic....recimo na youtubu ti zvok brišejo, če je avtorsko dela ali nekaj podobnega.

Turčija video je dober, muska mi je všeč....pover slide bi bil pa lahko boljši [dance] aja, saj ni rally.

Link to post

Edvin, saj sem ponudil pomoč, ker verjamem, da je že z videom - za le-te sem napisal, da so super - ogromno dela. Predlagam, da mi naslednjič pošlješ, kako dolg je video, pa lahko poskusim sam kaj uredit.

Če ti bo kul, lahko komot potem dodaš k videu, če ne, ti pa še vedno preostane to kar delaš zdaj. ;)

Lp, U.

p.s.: Napovedi sploh niso slabe, bolj je blo to mišljeno za tiste povzetke, če slučajno ni bilo najbolj razvidno.

Link to post
Mislim, da ti ne bojo na youtube brisali filma, če se čez muziko sliši še zvok formul :wink:

Kolk se mi zdi so mi v filmčku od dirke v Avstraliji muziko kljub temu zbrisali čeprav se je slišal tudi zvok dirkalnikov. Pa mislim,da je še par takih primerov v katerih sem pustil original nedotaknjen.

Rešitev je ta,da komad malo prirediš. Se pravi,da ga podaljšaš ali dodaš kakšen drugi efekt zraven in podobno. Tako spremeniš original in je stvar rešena.

Link to post
Edvin, saj sem ponudil pomoč, ker verjamem, da je že z videom - za le-te sem napisal, da so super - ogromno dela. Predlagam, da mi naslednjič pošlješ, kako dolg je video, pa lahko poskusim sam kaj uredit.

Če ti bo kul, lahko komot potem dodaš k videu, če ne, ti pa še vedno preostane to kar delaš zdaj. ;)

Lp, U.

p.s.: Napovedi sploh niso slabe, bolj je blo to mišljeno za tiste povzetke, če slučajno ni bilo najbolj razvidno.

Lahko poskusima en video skupaj naredit,ko bo več časa med dirkami. Se pravi,ko bo 14 dni časa med dirkami.

No pa še nekaj je! Zakaj elektronska glasba?! Zato,ker jo je dost lažje priredit k dolžini videa.

Sama dolžina videa ni odvisna od dolžine komada ampak od količine materiala oziroma od dogodkov,ki so se na dirki zgodili.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...