Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Se strinjam ja kaj se ograj in pregrad tiče! Še bolj nerodno je to,da če že sfališ šikano oziroma si prepozen pol odletiš v to nepotrebno steno in avto je fuč! Ležeči policaji so dost bolj modra rešitev!

Kaj se pa starih voznikov tiče pa mislim,da še Maf pa Dino manjkata al pa sem koga že pozabil,ker je že kar nekaj časa od tega.

res je da je še sam 2 dneva do dirke, ampak glede an to da je sam šiakna mal počasnejša pa tistih bednih ograj v šikanah ni bli blo možno spremenit verzijo? :oops:

Fsr varianta je ubistvu ista,le brez teh zidou(namesto zida so ležeči policaji)

js mam mmg07 verzijo, isto brez tistih zidov pa šikana po tunelu je tak kot more bit, u tej verziji ko zdej vozmo se je enem zelo ponesrečla, al pa je hotu nardit progo hitrejšo [Jel2]

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Kaj so z temi stenami hoteli to tud meni ni čist jasno! Pa kaj čemo saj u rft-ju je blo tud vse ok in sem sam bil prav presenečen ko sem videl te stene v FSONE08.

Dobro.... bomo že pretrpeli! :D

Link to post

Je bilo pa zanimivo, da sem v tisti šikani po predoru opazil zidove šele po recimo 60 krogih hehe. Sem se skoraj direktivo zaletel vanj in mi ni bilo nič jasno. So jih dobro skrili, vsaj pred menoj.

Link to post
Kaj so z temi stenami hoteli to tud meni ni čist jasno! Pa kaj čemo saj u rft-ju je blo tud vse ok in sem sam bil prav presenečen ko sem videl te stene v FSONE08.

Dobro.... bomo že pretrpeli! :D

petrpeli bomo vse udarce ja, dobr da je sam igra [smoke] pomoj jih bo več končal u teh zidovih, k pa na cilju [Jel2]

Link to post

http://www.f1mods.com/downloads.htm

Evo vseen link do tega monaca, včer s še pol tole verzijo mal probu pa sm pelu 1.15.4, 4 sekunde počasnej k na serverju...kakšno sekuno hitrej bi še vrjetn šlo več pa že težk!

Je pa prav fajn k ni takega norenja po stezi...

Bom shranu progo na nasledno sezono pa bom prav cajt povedu, če do takrat še nebo ctdp verzije [it]

Link to post

Ja saj ta proga je res malo čudna v vseh pogledih,ker tudi časi so na tej progi neverjetni.

Takih časov nisem odpeljal še na nobeni progi Monaco! Res je eno samo norenje.icon_joj.gif

No saj ko bo več presledka med dirkami bomo lahko tudi take stvari pošlihtali in katero od obstoječih prog,ki so v trackpacku tudi zamenjali z bolj realnimi. [dance]

Link to post

Jaz moram povedati, da me v Sredo ne bo na dirko, ker nekam šibam. Morda bom še kaj premišljeval, če bo slabo vreme, drugače sem pa 100%, da me ne bo.

Veliko sreče, pa da vidimo kdo bo postal naš novi KNEZ...

Link to post

Pubeci, jaz pa bi rabil vašo pomoč.

1. Rad bi se prijavil v eno izmed prostih ekip. Sicer sem vozil že včeraj. Ime mi je Mitja Požar, ekipa mi je vseeno katera.

2. Nisem prepričan ali imam pravilno nastavljen volan. In sicer imam Logitec Momo. Dol sem si dal tudi RealFeel, ampak ne vem ali deluje za F1. Skratka prosil bi vas za vaše nastavitve volana za rFactor za formulo 1, tako globalne v profilerju/windowsih in v sami igri. Ostalo ne vozim.

Hvala.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...