Skoči na vsebino

FIA GT3 Mid-Ohio 12.11.2012 [Race 07]


sennas

Recommended Posts

Prvo moram pogledati pedala, ker so bili včeraj tudi drugi bemfeji hitrejši na ravninah od mene, kot če bi imeli krilca 1 5. Mirko, poveš kak si imel krilca? Pa še en je imel bemfo, bi tudi njega prosil če pove kakšna krilca je imel. Se pa pridružujem za mini prvenstvo teh GTjev.

Jest sm mel na 6, se kar pozna..

No to ja, s prvenstvom bi pomoje bolj vztrajali do konca dirke. Pa dirke rajš bel šprinterske.

Link to post
  • Odgovori 95
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eržen in jaz na cilju R1 oppa gangam (skopusnik) style

SERVER ONLINE server name: Slo GT3 server pass: sloracing

Edit: zdej vidim da je profesor oddajo naloge podaljšal za 7 dni (20.11.), tak da se bom spravil delat devetnajstega in bom prišu vozit.

DMG zarad mene lahko ugasnemo, saj ga je tko al tko zelo malo, ... razen če se skopušnik okol obrne, pol je scrapheap challenge. :P

Ja meni se zdi zaenkat tale 2x30min še najboljša varjanta,... če bi folk dirkal tudi v R2...

Link to post

Hahahaha. Kr pustite damage! :D

Jst ravno 45 min ne bi peljal dirke, VELIKO raje pa kot je rekel Murn, 3x20 ali celo 3x15min! Se mi zdi da bo bolj zanimivo, ko bo treba tiščat povsem na polno, brez taktiziranja :) Tako da raje več sprint dirk kot ena dolga...

Link to post

damage naj bo kar na ON... ker drugače bo bum bum bum z vseh strani ;) miselnost udeležencev se bo spremenila in bo takoj pokal. kar se tiče dirke se mi zdi 2x30 min čisto ok in ja sem tudi sam za to da bi naredil mogoče kakšno mini prvenstvo iz te serije. Včeraj je bilo pa pri meni sicer nekak tako, da sem vozil prvič po letu dni ali celo še več nazadnje sem vozil v armaroli prvenstvu se pravi celo zgodovino nazaj in mi je nekje na sredini prve dirke popustila zbranost pa je šlo pol haube v nič. odšel pa ker nisem vedel ali je možna udeležba na race 2 z dnf-jem na race 1 hehe :D v glavnem kar se mene tiče so zadevce čisto ok z veseljem pa podpiram kakšno mini prvenstvo z podobnimi pogoji kot jih imamo sedaj. Ne preveč daljših dirk, ker je potem že malo dolgočasno vsaj men ne glede nato kje sem v koloni.

Link to post

Jaz pa niti sam ne vem, kaj bi bilo boljš...

Če bi bilo več tekmovalcev bi se strinjal z eno daljšo dirko. V R2 nas je bilo zelo malo in sem več kot 20 min. vozil popolnoma sam za razliko od R1, kjer so bili do zadnjega ovinka hude borbe. Bojim se, da bi bila daljša dirka ob takem številu udeležencev dolgočasna. Res je, da bi z obveznim postankom dirko fajn popestrili ne vem pa koliko bi bilo interesentov, če bi bile dirke daljše.

Všeč mi je tut Matjaževa ideja o treh daljših dirkah. Smo sami v preteklosi velikokrat vidl kolk so lahko take dirke zanimive in izenačene, bi bilo pa treba tiste manj izkušene opozorit, da so tri dirke in da se lahko na naslednji štarta tudi, če prejšnje ni končal itd.

Kaj pa, če bi ta dva predloga skombiniral in bi naredil 3x20min. z obveznim postankom. (približno tako, kot smo imel v STCC) [smoke]

Link to post

Matej dokler ne prideš nazaj v staro formo vzami Ferrarija, je nekoliko boljši od ostalih pri tem modu. Kar se tiče teh dirk, jaz bi dodal dinamično vreme, pa sem ter tja za spemembo kakšno progo, ki jo dodobra poznam. Dolžina dirk pa bi bila pomojem odvisna od količine udeležencev. 15+ 30min, 15- 20min. :D

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...