Skoči na vsebino

FIA GT3 Mid-Ohio 12.11.2012 [Race 07]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 95
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eržen in jaz na cilju R1 oppa gangam (skopusnik) style

SERVER ONLINE server name: Slo GT3 server pass: sloracing

Edit: zdej vidim da je profesor oddajo naloge podaljšal za 7 dni (20.11.), tak da se bom spravil delat devetnajstega in bom prišu vozit.

Jao no! Z zadnjega mesta po 25min na 4. takoj za Mirkotom in Troštom, se je lih obetalo mesarskih 5min, pol pa spet isto sranje kot na Q, štrom vrže vn.. Pa res zakon dirka!

A lohk en da replay file gor, bi prou rad vidu še 1x :)

Link to post

Zame super dirke...

malo sem se poigral s KG, morda je Colak dobil nekaj preveč KG (sori) in pa Vedran kaksnih 10... enostavno sem zelel izenaciti folk, kar mislim da je v končni fazi tudi uspelo in so bile super borbe. Tudi daks bi dobil kak KG, pa je ze moral iz zadnjega startati in je bil oproščen KG. :)

Zame obe dirke super. V prvi borbe z Porschi, a na koncu malo premalo za Eržena... P2

R2 pa spet podobno, ko je naredil RENAULT driver štalo v 1. ovinku, ko je sam sebe zavrtel (ane Miha...), le da sem tokrat v zadnjem krogu ugnal Trošta, ki je naredil šolsko napako haha ;)

Upajmo na še kakšno tole dirko,... server tudi dela 15folka BP. :)

Daks dobiš.... --> TUKAJ

ČASI NA Q (super, 11 folka v 1.1sec, morda bi jaz rabil še dodatnih 10kg...) Zraven bi bil tudi daks, ki pa mu je štroma zmanjkalo in se je izognil KG in Q. :P

2012-11-1200001.jpg

Če bo še kakšna dirka, naslednjo progo izbira Eržen (Samo NE SMEŠ IZBRATI NORDŽLAJFE, ampak neko z normalnim krogom cca 2min max) :P

Link to post

Hja, si reku da mormo T2 pa T3 natrenirat, T1 nisi nč omenjal...

R2 sem odlično potegnu s štarta (glede na ostale), potem pa zapeljal na robnik in me je zavrtelo...pol so pa se pa vsi začel vame zaletavat :P se zgodi, kaj čmo...

Se opravičujem vsem

Link to post

Ja nimaš kej racing incident ... je bil pa zelo hud :D

Tudi drugi bi lahko bolj pazili.... jaz sem mel čas na zadnjem mestu in sem samo kruzal mimo vseh pohabljenih... sem mislil da bo kdo zaupil restart, in bi restartal, ker to je bla pa res RED FLAG situation... pa ni blo nobenega glasu ...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...