Skoči na vsebino

Sezona 1 [2012]


mAxL

Recommended Posts

Ma prvo primeš tik ob nji. pri izhodu pa pomoje al jo taknes ali pa prevozis.

No točno to ja, pri izhodu če jo lahko prevoziš? Al se bo tu striktno kaznovalo prevoz, ter kakšna bo kazen?

Link to post
  • Odgovori 275
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj. Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu S

Še enkrat čestitam vsem in organizatorjem za njihov trud Upam da bo se prihodnjih rallyev. Vmes pa se bi loh organiziralo kasn sprint, ki se nebi navezoval na prvenstvo. Sporočam pa vam tudi, da je

Sem taprav ja Ne gre za ljudi, gre za to da ni novih stvari...ups ja podpis sem pa mal zafrknu. Pa hvala za dobrodošlico ne

daks: Nevem to bo maxl povedal, ampak jst vem da jo vedno prefuram pri izhodu. In tud na serverju sm jo tko pa ni nič javlo. Pač govorimo o kamnu-gumi na tleh.

krtekkreten: Meni se ni zgodilo sem pa vidu pri sovozaču v sobi :) Da je že padlo isto opozorilo kot pri tebi pa niblo sekanja.

Link to post

Men skor vsak krog nabije da sem sekal, pa sem se z ritjo rahlo dotaknil predzadnje vrste gum.

A mi lah en sam pove, po keri poti morm v drug krog? Ker sm zdle najdu ene tri načine kako pridt na ''štartno ciljno'' ravnino.

Link to post

Namesto da zaviješ v drugi krog, greš v šikani naravnost [iz]

Sicer pa nebi smeli dobiti nobene kazni za sekanje, če normalno odpeljete tisto šikano za drugi krog...tako da res ne vem kaj manevrirate :)

Dobro, potem tisto gumo v prvi šikani spregledamo, če vam bo pa slučajno igra dala kako kazen, pa sami odgovarjate za kazen.

  • Upvote 1
Link to post

Server ne javi pri tisti gumi nic. kar je normalno. sej tm treba res natancno primit pri gumi. cene si sam skodis k ce gre pikic bol desno te gospod jarek krepko zmaga :D

Glede drugega pa ce se odpelje po progi ne javi, usaj meni.

Edina moznost je ce zavijeste po zadnji sikani po travi in si uzameste ravno pot do 90 stopinjskega za v nov krog. pa sej se bo danes na serverju zvecer videlo :)

Link to post

pi*** je bedna proga. Čist brezveze vsaj men. Un prvi kilometer je še nekak, pol so pa sam še une pregrade z gumami. Totaln dougčas usaj men :P

Drugač pa, a kdo gre naokoli unih gum, al nisem edini, ki je pošten in dejansko cikcaka med njimi?

Aja, pa rešilc v prvem ovinku je nevarno na progi postavljen.

Sam se sicer ne odeležujem teh dirk, ampak sprobal pa sem vse proge in moram napisati, da je ta totalno brezvezna. Najboljš so brezvezne te šikane, kot si tudi sam napisal in tudi meni se dogaja, da mi kao ne šteje drugega kroga. Morda ga kje kiksnem, ampak dvomim.

Link to post

KOKL, ne greš naravnost, ampak med unimi zadnimi gumami, pred zadno gumo zaviješ levo na ozko cesto, in pol še enkrat levo in prideš pred un most na začetku, odvozš še en krog in greš takrt šele naravnost

  • Upvote 1
Link to post

Ja nevem, jest tut nimam problemov s sekanjem (morm potrkat :) ) Res pa da morš pr zadnji šikani 1.kroga lepo zapeljat v levo okrog gum.

Pač parkrat morš it skos da vidiš kje to je, kar pa itak morš tko al tko, da bo bolj napeto na dirki :D

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...