Skoči na vsebino

Sezona 1 [2012]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 275
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

V sredo bo potekal drugi rally za SloRacing rally prvenstvo. Tokrat je na vrsti Rally Saturnus, ki bo sestavljen iz štirih hitrostnih preizkušenj. Dirkači bodo prvo preizkušnjo odvozili na stadionu S

Še enkrat čestitam vsem in organizatorjem za njihov trud Upam da bo se prihodnjih rallyev. Vmes pa se bi loh organiziralo kasn sprint, ki se nebi navezoval na prvenstvo. Sporočam pa vam tudi, da je

Sem taprav ja Ne gre za ljudi, gre za to da ni novih stvari...ups ja podpis sem pa mal zafrknu. Pa hvala za dobrodošlico ne

Te bom vnesel kasneje.

Dobro si preberi v prvem prispevku "Pomembno"...tam je večinoma vse kar moraš vedeti (kdaj začeti kvalifikacije, kdaj ti ne beleži časov,...).

Na Blagomixu se pelje 3 kroge (3x ti pove čas, potem pritisneš ESC) in tipko za luči si nastavi.

Link to post

Super, cilj uspev...biti brez Fabijanom :)

Na drugem brzincu sicer v eno leseno ograjo (ki sem jo že na treningih zmeraj odbil), drugače pa zanesljivo...malo sem moral paziti na Matica, ki je odpeljal odlično [ok]

Čestitke Presetniku, čeprav je prav malce preveč nadrkan in ni toliko zanimivo :twisted:

Drugače pa mi ta Sorica v obratno smer bolj ustreza, pa tudi tema je naredila svoj čar. [champ]

Mod se pelje odlično...ravno prav kontrole nad drsenjem, vedno uživam [smoke]

Link to post

MaxL enako :D

Sem bil malo skorajda jezen, ko sem videl, da si me še na drugi progi še drugič za manj kot 4 sekunde prehitel :P Kaj čemo, je blo treba it iskat rdečo kapico v gozd :D

Rally mi je res zanimivo vozit, predvsem ker mi je postalo jasno kako v WRC vozijo po celem vikendu v par sekundah razlike overall :D

Ta obratna smer je kar bugasta drugače, je nekaj ograj, ki bi jih blo treba popravit. Prva kritična je v levem ovinku takoj pred parkirano imprezo! Če tam zahaklaš te zmelje v ograji in vrže v hišo, po možnosti v reko in potem furaš metro po strugi. :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...