Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Yes, just use your real name in game (and write it here, so I can put you on a list) and you can drive. Good luck :)

If you don't know, here in english:

Server name is Slo GT3, password is sloracing. Race tomorrow 21.00, 10 mins qualy, 21:10 30 mins race. Server is up most of the time, so you can check it out.

Link to post

Yes Alex, you can. Welcome :). If you don't understand or you have questions, don't hesitate to ask. Otherwise there is always google translate to help you ;).

Čeprav gre za fun dirko, to ne pomeni da boste zbijali vsepovprek in ne vem kaj še vse.....Če koga zavrtite, je edino pošteno da ga počakate in spustite naprej, pa četudi to pomeni da ste padli daleč nazaj, tak naj bi bil bonton.

Ker sem napisal da naj se prijavijo tisti, ki bojo prišli 100%. Kogar ne bo in ne bo nekaj napisal v okviru 2-3 dni na forumu, mu bo prepovedana naslednja fun dirka in bo na njej kickan iz serverja. Red mora bit.

  • Upvote 3
Link to post

Na koncu se pa tudi samo rine..........škoda cajta no :)

R1: Stop/go......nimam niti tipke naštimane za boks, ne za limiter. Do takart je še šlo, rinjenja tolko da tudi pri damage 0 ni bil avto več isti.

R2: Naštimam tipke, seveda da dobim stop/go, zaključim raje. :) (na zunanji strani zadnjega ovinka, je sekanje, pa ne me basat lol :D). Vedran je buldožer seveda.......no ja, pa drugič :)

Link to post

Trošt, pri tebi je vedno ista pesem. A ti sploh končaš kkšno dirko. ;) Aja, pa tut mene so rinl...

Drugač pa hude dirke. V R1 vodim do par krogov pred ciljem, ko me pri izhodu iz hairpina obrne. [Joj] V R2 sem pa že kr štart zaje**, pol pa do konca spet fajn borbe, še posebej z Glavačem. [ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...