Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

hmm ne vem kaj nej sploh napišem... totalka sem pozabu... še včeraj sem nalagal skine v mapo prišel danes pravočasno domov ampak potem pozabil... ne me kavsat res... sori Adrijan bom močno treniral za naslednjo pa naj stane kar hoče... res katastrofa [buzara]

Link to post

Q: Totalno nezadovoljen,saj nikakor ne pridem izpod 1:29:xxx

R1: Začelo se je dobro,nakar (ne bom o imenih :wink: ) me nasadi odzadaj ampak sem se zmazal in na koncu končal na 10 mestu

R2: ta dirka je za mene pomenila živčno vojno,saj so se mi kot za šalo zaletavali v rit in priznam tudi sam sem se enkrat uštel pri zaviranju in je dirkača obrnilo,in ker sem fer voznik sem ga spustil naprej in izgubil točko.

Povzetek: Ker ne morem konkurirat drugim(vsaj večini) sem z rezultatom zadovoljen,saj tekmujem proti profičem,res pa je,da se bom na naslednji dirki dosti bolj pripravil :roll:

Link to post

Zanimivi dirki.. škoda k je samo 13 krogov :P

Drugač sem pa vedno takoj na začetku po pizdi dobil tako da sem obe dirki efektivno štartal zadnji z +5sek zaostanka :D hehe...

Super dirke, ogromno hitrih... lepo... pohvale vsem ki ste vozili [ok]

Link to post

Prva dirka as good as it gets... P3. Višje bi šlo samo če bi se Vedran in Glavač stepla med sabo.

Druga dirka ravno nasprotje... dosti butanja, potem pa še Glavač postrani (lep drift btw :D) in ni bilo kam it kot direkt v njega. Ni se mi dalo vozit brez krilca pa sem šel kar v bokse in nato osamljeno do zadnjih par ovinkov kjer bi skoraj še dnf fasal [buzara]

Link to post

Kratek opis..

Q: p5.. kar zadovoljen! Bravo vsem pred mano! Vesolci :D

R1: Na štartu napredujem na p4 in tam ostanem do konca. Skoz za ritjo Bevcic tko da je blo zanimivo na trenutke.

R2: Štartam iz 5 mesta in štart mi res uspe tako da napredujem na 3. Potem vozim en krog da ulovim ritem, in ravno ko začnem pripralvjati napad se mi pojavi engine overheating. WTF! V R1 je blo ok.. Pojasnilo sem že dobil zakaj. Ker sem se bal da mi bo razneslo mašino sem močno popustil in šaltal že na cca 7.000rpm, nakar pred mene prideta vedran in glavač in opazim da se tudi vedranu kadi. Pol sm si pa reku.. ja če njemu kadi pol bo pa že zdržal do konca in začnem priskat iz 4 mesta se mi zdi. Vedran in Janko se pred mano mal zapenta, tako da prideva vzporedno z glavačem in je počlo. Kdo je bil kriv ne vem.. mogoče jest mal bl, ampak tud ti bi mi lahko dal mal več prostora :P Potem se začne lov na Kurenta za 2 mesto, kjer nardim čist začetniško napako na zaviranju, tko da pred mene pride še trošt.. Do konca sem še ene 2x probal mimo samo ni šlo. Spet p4.

Z vikendom sem srednje zadvoljen. Dirke so bile res dobre. Težko je prehitet, tudi če si precej hitrejši. Opravičujem se vsem zaradi kajenja na R2 in glavaču za un kreš.

Lp!

  • Upvote 1
Link to post

ej zakon je blo to :)

upal sem da ne bom zadnji se od zadaj fural, na koncu sem mel par lepih akcij, na R1 celo tko dobr štart da so se mi roke začel trest ko sm pristal na 5. al 6. mestu :)

uglavnem sam sem zelo užival, razen une čufarce so me malo motile, ha

no čez dva tedna pa spet!

Link to post

dej fak nej me kdo linča da se ne bom sam [buzara] kero tele sm jz to ne morš vrjet :shock: še ob sedmih razmišljam o dirki pol pa pof ni več spomina do 15 min pred deseto, ko me je kar zmrazilo ko sem se spomnil na čas in dirko ... [wall]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...