Jump to content

chicharito

Member
  • Content Count

    39
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chicharito

  1. AGT 100% ne ker ma brat neprijetne izkušnje, drago, dolgo čakaš, problemi itd.. Tole sem sestavil na hohu, dokaj poceni. Zanima me če je vse kul, procesorja ne mislm navijat tko da ne rabim oznake K, in posledično tudi ne boljše matične plošče.. kakor sem razumel enega frenda. Edino nevem al bi 3550 al 2500.. + Itak bi vzel prek bratovega podjetja tako da pride 591,27€ brez ddv.
  2. Dnarja okoli 600€ več trenutno nisem zmožen dat Se pravi, malo cenejši procesor, in pa boljšo grafo ter ram.. govorijo, da je 6870 dosti boljša kot 7770..
  3. Če kdo rabi telefon Povezava!
  4. Vi kar čakte, js bom zdele probou, mam na srečo x škatlco
  5. Je že na travniku, sprobam čez ene 2h pa poročam..
  6. Zakaj bi pa cheatal? Sam znat morš spelat
  7. Tudi jaz sem ponosen na 1:49:092 s tipkovnico!
  8. Z veseljem bi nabavil original vendar najprej bi rad videl končni produkt, verjamem da je cena tej simulaciji primerna sam vseeno bom počakal kako bo na koncu z vsem, pa hvala.
  9. Je velka razlika med prvim in drugim buildom?
×
×
  • Create New...