Skoči na vsebino

MotecAdd


UrosL

Recommended Posts

  • Odgovori 33
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

np P.S.: Dej mi plusek

Ja sej tudi za MotecAdd od tega Alekhina je na začetku velik AV softwara javljalo da je virus/trojanc. Zadeva na podoben način komunicira kot kak trojanc, zato ga je tko označilo. In je javil potem su

Tukaj imate rFactor.exe, ki deluje z MotecAdd DX. Dobil sem ga od Alekhina, ki je avtor tega MotecAdd DXa. Njoy. Aja pa link naj bo za uporabo na našem forumu. Ne ga preveč okrog razpošiljat.

Hja za teh par minut v trial sem sprobal,(cajt hitro poteče) zdej pa plačvat za polno verzijo, nevem no, plusek pa dobiš vseeno :)

Ja pol ure mislim, da je trial. Tistih 5€ pa tut ni neka vsota... Mislim, da je vredno. Takrat, ko je tole še na polno razvijal, je vedno vse notr vkluču, ko smo dajali kakšne predloge. Tko da že zarad tega, se mi je zdelo smiselno mu dat tistih 5 evričev. Namest, da greš 2x na pir pa maš tole za skos. Pa če ti karkol ne dela, mu sam napišeš na mail pa ti prec uštima.

Js sm mel prvotno tole za Race pa sem zdj še za rFactor probal. Pa mu napišem, da mi zadeva ne dela. In me čez pol ure na mailu čaka tale rFactor.exe, kjer mi je zadeva prec delala.

Tko da ... komur se zdi smiselno, bo dal 5€... Komur pa ne pa pač ne :) It's up to you :P

P.S.: Hvala za pluske :D

Link to post

No samo to bi lahko že v štartu povedal!

Da se ne zezamo đabe!

Sicer sem videl da je plačljiv ampak glede na to da si poslal link do tega rfactor faila sem predvideval da je to to.

No po treh krogih in ne pol ure kot si rekel pa vidim da je to en drek in da je treba plačat.

Link to post

Po vseh mukah sem na koncu še to probal pa ni bilo več pomoči kot pa na novo naložit kompletno igro.

Zaj že je kaj je! Važno je da igra spet dela normalno brez tistega prekletega napisa zgoraj.

Link to post

Če mene uprašaš je to čist brezveze. Edin kar je je to d zgleda lepo. Telemetrijo se lepo posname in se potem pogleda, pa še program za to zastonj. Itak ne moreš gledat use natančne podatke pa še zbrano vozit zraven. Tiste osnovne podatke za obrabo gum, temperaturo gum, zavor, olja, vode(Pa še neki zadev vem d je) ti pa itak že rfactor sam po seb pokaže... Moje mnenje pač...

Lp!

Link to post

Hvala za mnenja...

Uroš, v linku piše, da je to samo za GTL/GTR2/Race07/GTR-Evo (Steam only! Version: 1.2.1.2). A pol dela tut za rFactor?

Hvala Davorin. Sem vidu, da si z Milanom zapel...Kater programček pol ti uporabljaš? Tega k je Murn dal link?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...