Skoči na vsebino

ST: 3. - Oulton Park Island, 29.5. 2016


Recommended Posts

@vajtos kam si ušel, sem mislil da boš pomagal kej pik za Rinold prpelat :D

Fajn dirki, v prvi je Janko rešil Arneta, ko ni hotel še enga kroga odpeljat :D v drugo pa kot je že v navadi po štartu iz prve vrste ostal v ospredju, prehitr Janko je sicer pršel mim, za ostale je bila pa dirka mal prekratka :) Za naslednjo imam bolj mal upanja, ker ni druge dirke :P

Link to post

Fajn je bilo ja.V prvi dirki je šlo kar v redu dokler nisem imel enkrat padalce v sobo,ki so me ravno toliko vrgli iz tira,da sem izgubil 2.mesto mamicu jim...poizkušal sem lovit nazaj 2 pozicijo,a v žaru borbe iskal milimetre ki jih ni bilo,tako da sem spet mal po travi pičil,ampak nema veze 3 mesto je zame fakn epic. Druga dirka pa kar nekako ni stekla prav,prec prvi krog sem falil hairpin čist skoraj v barikade :P   drugi krog podobno,vmes je že Janko uletu mim,pol sem imel pred sabo Arne-ja ki je vozil kot penzionist,a vsakič ko sem se mu približal sem zaglumil nekaj tako da mi je spet skliznu,zadnji krog sem se še skoraj zavrtel v šikani,tako da je bilo to to. Kje so blue flagi ko jih najbolj krvavo potrebuješ [Jaoo]

 

Link to post
Pred 8 urami , vajtos je napisal:

Mah če sm se kr neki sukal pa sukal pa se mi ni dalo na zadnjem mestu furat pa sem rage quit naredu :)

Košir je tud popizdil R1, pa je odvozu, da je vsaj mal pik nabrau. Točke so tako blizu, da se splača mal potrpet. :D

Pred 7 urami , Lojzze je napisal:

Fajn je bilo ja.V prvi dirki je šlo kar v redu dokler nisem imel enkrat padalce v sobo,ki so me ravno toliko vrgli iz tira,da sem izgubil 2.mesto mamicu jim...poizkušal sem lovit nazaj 2 pozicijo,a v žaru borbe iskal milimetre ki jih ni bilo,tako da sem spet mal po travi pičil,ampak nema veze 3 mesto je zame fakn epic. Druga dirka pa kar nekako ni stekla prav,prec prvi krog sem falil hairpin čist skoraj v barikade :P   drugi krog podobno,vmes je že Janko uletu mim,pol sem imel pred sabo Arne-ja ki je vozil kot penzionist,a vsakič ko sem se mu približal sem zaglumil nekaj tako da mi je spet skliznu,zadnji krog sem se še skoraj zavrtel v šikani,tako da je bilo to to. Kje so blue flagi ko jih najbolj krvavo potrebuješ [Jaoo]

 

Haha, trikovi. :D

Vozil sem precej slabše kot sm natreniral, avto se ni obnašal niti prbližno kokr sm hotu s tistmi kilami. Prov muka in boj s samim seboj je blo to. Čez 14 dni bo bol, Spa je bolj simpl.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...