Skoči na vsebino

ST: Razvrstitvena dirka, Brands Hatch Indy, 10. 4. 2016


Recommended Posts

Pred 4 urami , Ale je napisal:

Jaz se spet zaje*avam s tem špilom...se sploh ne zažene...[Jaoo]

EDIT: Jaz sem obupal...:(

Drug tedn bo dirka, do takrat imaš cajt. :P Ponavad po dolgem času brez zagona štrajka in traja 10 minut, da se zažene.  Probaj it na čikpavzo ko zalaufaš. Čene pa clean install i guess.

Pred 3 urami , 57X je napisal:

Js sm brez neta že od srede zvečer :evil:

:/ Škoda

Pred 2 urama , Žiga Šešljar je napisal:

js sm use zafuko na prvi dirki sm sou iz dirke po pomoti.. na drugi pa kr starto bedak... kdaj bo izbira avtov?

Mal si ga posračkal. Pa nisi edini. :D Če ne že danes, pa jutri popoldan.

Tisti, ki se niste udeležili, boste avte izbirali potem, ko bodo udeleženi ibrali svoje. Vrstnega redu za neudeležence ne bo, gre po prvi pride prej melje načinu.

Also, @Robert Lesek, voziš na tipke? @anze ti tudi? (Vsaj tako je zgledalo iz posnetka, lahko je sam lag...) V primeru, da ste na tipkah, priporočam mouse steering. (Controls > Advanced)

@Lojzze, zelo pohvalno za pit in nadaljevanje dirke po predrti gumi! Prov solzo na uč sm dobil.

@branebrane Ti pa pazi, obnašanje na progi je obupno. Sam sebi nevarnost, drugim pa sploh. Pravila so jasno napisana glede priključitne na progo ali umikanju tistim, ki te prehitevajo za krog. Da ti vozim v zavetrju, ti poblendam, da se umakni, in ti stopiš na bremzo pr 190 je nesprejemljivo. Če se bo podobno na prvi dirki ponavljalo, ti ne morem dovoliti dirkati, dokler se ne naučiš osnov obnašanja na pisti.

Uredil - Arne Dopudja
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...