Skoči na vsebino

Simraceway.com


FBR18

Recommended Posts

  • Odgovori 96
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

McLaren v sodelovanju z Ignite Game Technologies ustvarja novo online simulacijo dirkanja, kjer bodo na voljo vsi avtomobili McLarna. Od znamenitega F1 bolida Ayrtona Senne, Alaina Prosta,... do GT vo

Trenutno delam na tem, da si nabavim Formulo 3 ali pa Formulo Renault. Nabral sem si že 735 točk od včeraj do danes.

Jop

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Še preden igra izgine, bi prosil za kanček sočutja za vse nas, ki smo neizmerno uživali v lepotah te igre,

in organiziranih dirk, prvenstev v zadnjem letu. Nivo teh dirkačev na teh prvenstvih, nivo organizacije, discipline je neopisljiv.

Bilo je čudovito, enostavno in lepo. Na teh prvenstvih se noben ni pizdil, zaletaval, pa vozili smo brez heli corse in podobnih "cheatov" pa lahko rečem,

da je bilo zelo malo resnih težav. Lahko rečem, da jih sploh ni bilo. Pred časom sem naredim en mashup 40 prvenstev, bilo jih je še več.

Razen Tropic Islanda z Tuaregi in Off-Road gize so bile ostale ene izmed najlepših dirk. Kdor je bil na tem prvenstvu, ve kako je bilo za najhitrejših 28 v posamezni skupini

500-900 B potem 14-28
500-900 A - prvih 14

900-1100 B

900-1100 A

Število krogov, preciznost dirkačev, zahtevnost se je stopnjevala. SQ sistem je pa hkrati omogočal, da so tekmovali ljudje enakega kalibra in znanja med sabo.

 

Igra je bila zastonj, ter ponujala veliko. Tudi nagrade. Mamo tudi enega slovenskega soforumaša tukaj, ki je zmagal volan.

 

Uredil - m0LN4r
Link to post
  • 5 months later...

Danes šel dalat čistko po starih bookmarkih in čisto tako, iz nostalgije kliknil na Simraceway. Stran očitno dela! Prepoznalo je moj user/pass in vse kar sem imel (avte :) ) Letnica spodaj je 2016..

In pa: 10 users in online now

A so nazaj? Ve kdo?

Link to post

Spletna stran ni nikoli ugasnila.  Vendar je pa omenjeno skoraj vse drugo.  Razvoja ni serverjev tudi ne tu pa tam coss postavi kaki kombo.  Coss že več kot lezo dni dela na prostovoljni bazi ker ni dobil plačila.  Comunity počasi na žalost ugaša.  Kar se tiče izplačil nagrad mislim da se lahko obrišemo pod nosom.  Prihodnost je negotova,  program bojo uporabljali naprej še v performance centru, kaj pa bo z navadnimi uprabniki pa ni znano.  Ptehitro smo se zasvojili in pozabili da da je skos v zgornjem kotu pisalo beta testing.

Škoda :(

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...