Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

heheheh Trošt TI me moraš ugasnt(mute all) in je ok. [ok]

Drugače si pa dober pelu bravo tebi nekaj jih je pa za skurcat čeprav je bla dirka za fun.

Konc koncev dobra dirka(obe vožnje) [it]

Link to post

2012-09-2600002.jpg2012-09-2600004.jpg2012-09-2600007.jpg2012-09-2600009.jpg

How not to look smug? :D

Impossible. :D

Mja, prelahko zame tole, peljal bi lahko še kako sekundo hitreje z nastavitvami in mal treninga. Danes sem prvič peljal zares.......ma sej ni slabo, je pa nekaj izjemno moteče......SPOSOBNOST BRANJENJA KER NI OGLEDAL.

BIG FAIL!

No čestitke vsem ki ste prišli do konca.....

Link to post

Pa tale sistem za nesreče je mal fail..v drugi dirki so mene 2krat zabil v prvem ovinku in sm dobu 2krat vožnjo skozi bokse kriv pa nič..Se pa da s taktiko dost pridobit..tak da 3 dirko sm pa js zmagu trošt ;)

Link to post

Za takole kot smo danes imeli dirkice je ta špil povsem ok. Moti me še vedno zvok (nimam včasih občutka v kateri prestavi je avto), pit lane assistance, traction control kot da bi bil skus na high in včasih kar naivno spuščam gas (očitno preveč simulacij) in podobne zadeve. Je pa špil za fun dirke povsem dober. :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...