Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

Pokrovitelj prvenstva

sponzor.jpg

Pogoji & pošlji

1. ime in priimek obeh voznikov (2 voznika)

2. ime ekipe (ekipa mora biti registrirana v GPCOS)

3. številke

4. prebral sem si pravila

5. sem registriran v programu GPCOS in imam vnesena imena pod Race07 (pravo ime in priimek) Registracija & prijava!

6. zavedam se, da je od kvalifikacij naprej prepovedano govorjenje!

7. morebitno kazen ne bom komentiral!

8. si lastim igro RACE On

9. organizator ima vedno zadnjo besedo in jo bom spoštoval

V kolikor izpolnjujete vse točke, prijavo pošljite preko Zasebnega Sporočila! Prej se z dirkači pogovorite v tej temi oziroma preko ZS s kom boste v ekipi in nato naj eden izmed dirkačev pošlje podatke za OBA dirkača!

Pravilnik:

Prenos!

Skin pack:

Sloracing masters 2011 skin pack v1.0 (kliknite na povezavo, odrarajte po navodilih) + KOKL RACING (nova ekipa, update 5.9.2011)

Prvi trije dirkači na koncu sezone bojo nagrajeni s strani sponzorja GSračunalniki!

1.jpg

  • Upvote 1
Link to post
  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Pomoje bi blo pametno da tisti ki se prijavi, napiše še katero formulo (moštvo iz menija) bo zbral njegov team. In ta podatek deli še z nami tu javno na forumu, da ostali vedo katere so še proste.

Ali bomo imeli svoje skine?

Link to post

Vsak naj napiše kateri dirkalnik v igri bo vozil in to je to. Midva z janom imava tistega ko je nek nemc notri. Schneider al neki takega. Črno-sivo-belo-rdeča kombinacija avta.. Sej to se bomo že navadili.

Link to post

dej potem pod ti dve točke napiši, da je to mišljeno iz igre in ne poljubno kot pri wtcc (če se ne motim)

2. ime ekipe (ekipa mora biti registrirana v GPCOS)

3. številke

Jaz pa Lavrič sva se odločila za Jenzer Motorsport. Jst Leimer (23), on Mihaescu (24).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...