Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

Sodniške odločitve - Estoril

Jani Šoster: +30s pribitka h končnemu času za 2. dirko v Estorilu (povzročil nesrečo v prvem zavoju ; povzročil nesrečo v 11. krogu v boju s Kraljem).

Adrijan Rihter: štart z zadnjega mesta na naslednjih kvalifikacijah (povzročil nesrečo v prvem zavoju ; povzročil nesrečo s Kronaveterjem).

Vsi vemo, da je bilo predvsem na drugi dirki v Estorilu ogromno incidentov, pritožb pa zelo malo. Nevem ali vas je strah prijavljati ali kaj ampak, če se incidentov nebo prijavljalo nebo kazni in ker nebo kazni bodo nekateri zadevo izkoriščevali in dirkali na polno pa naj bo kar hoče. Žalostno mi je videti tudi to, da sem skoraj edini bil ''dec'' pa priznal svojo krivdo za incidenta, javno na forumu... hmm

Opozorila do sedaj:

Jure Zupan

Benjamin Kronaveter

Link to post
  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Nejc se je pridružil in ima svoj skin, prosim če si ga naložite:

KOKL RACING

Namestitev:

Odrarajte v VAŠI DOKUMENTI\SimBin\RACE 07\CostumSkins\Sloracing master 2011 (mapa kokl racing more biti tam kjer so že druge ekipe).

Iz par strani nazaj, ker ne dela več link:

Posodobljen skin ekipe F1 Stars Racing Team.

F1 Stars Racing Team mapo odrarajte in zamenjajte z že obstoječo, ki se nahaja v: moji dokumenti - SimBin - Race07 - Custom Skins - Sloracing master 2011

F1 Stars Racing Team

Torej kako si sledijo skini? Najprej:

1.Sloracing masters 1.0

2.Kokl racing

3.F1 stars

Link to post

Dirke sploh nebom komentiral...

Res je da nisem zadovoljen s svojo vožnjo, vendar kljub vsemu lahko že zdajle povem, da se bi lahko nekateri na stezi lahko malo lepše vozili. Voziš pred njim, on pa kot na dopustu, ti zaviraš js te bom pa nasadu v rit.... [wall]

Danes sem imel 2 takšna incidenta , vendar ju ne bom prijavil... Vendar naslednjič bom zagotovo prijavil takšno stvar, ker sem dejansko danes izgubil zaradi dveh incidentov kar zajetno število točk ! [wall]

Verjetno nisem edini, ki je imel danes takšen incident...

Morate pa tudi vedeti, da nekaterim ni zanimivo, da se celo dirko trudiš držati priključek, nato pa nekdo ki se za tabo vozi niti NE želi prehiteti pravilno... Če se mi bo to pogosto dogajalo (ta kritika ne leti na vse) , bom pač izstopil iz lige, ker se nimam veselje celo dirko trudit, potem pa pride neki "Đeek" in me izrine s steze... [Jaoo]

EDIT: Morda sem se malo preveč razkuril, vendar tako pač je...

  • Upvote 1
Link to post

Q: je še blo sekundo lufta

R1:dobra 2 kroga in nato z zadnjo gumo v ovinku zapeljem na travo in izgubim nadzor, nato se priključim Vedranu s katerim že ob šikani malo prisloniva drug drugega in me obrne..začnem vozit od vzadih in pridobivam mesta, tako da na koncu 7..vseeno katastrofa

R2:zaserem štart, nekak ujamem tempo na slick gumah in zopet isti ovinek, da ne bi trčil v voznika pred mano zabremzam in zopet zadn pecikl na travo in sem šel v franže..potem pa zopet lov na višja mesta, predzadnji krog še fašem stop&go in sm zakluču

Zaključek: pričakoval sem več, tako da katastrofa... [ok][owje]

Link to post

Q pole

R1 nic posebnega. Uspem zadrzati 1. mesto do 1. ovinka in nato do cilja.

R2 začnem z 8. mesta in na srečo nimam Domnovih težav. Pridem do 5. kroga na 2. mesto, a ze preveč za Vedranom, da bi ga lahko ogrozil.

1-2, lepa bira točk, ki jih rabim, ker ze zdaj vem da me v Pau ne bo.

Link to post

Opravičit se moram Nejcu za trk v 1. šikani R1.

Presenetil si me z fuuul zgodnjim zaviranjem in enostavno nisem mogel tok hitro reagirat. Vem, da sem jaz kriv, ker sem bil zadaj. Sorry :oops:

R1 sem nato še z kar nekaj manjšimi napakami končal na P6.

R2 štartal dobro in pridobil eno mesto. Nato 2/3 dirke vozil za Vedranom, ki je bil hitrejši in poizkušal bežati Jankotu...ki je bil tut hitrejši. [jezik12] Ko me je ujel sem se rajši umaknil in se zadovoljil z P3. [champ]

  • Upvote 1
Link to post

Q: 3. mesto, za alienoma

R1: Dober štart, Vedrana obrne v tossi, kruzam za Glavačem na drugem mestu in tam končam. Odzadej kegljajo vseh 11 krogov......

R2: V redu štart, folk sili v prvi ovink ko da je ciljna črta 10m za njim.......To bojo zdaj hude kazni, ker takih dirk na sloracingu ne bomo dopuščali!........Prijavljajte.......No potem vozim zelo v redu za Jankom in Mirkotom. Obtičim za Mirkom, ki je širok za 15 tovornjakov in tle se mooja pripoved konča. Vmes mislim da taknem še Bevčiča, ker so tako počasni za Mirkotom v šikani, da se ne da reagirat. Moja napaka, se oproščam Bevčiču, ki ga tudi v nadalje malo taknem, zato ga spustim dalje. Končam tako kot štartam na 7 mestu.

Z enimi se bo treba resno pogovoriti glede načina dirkanja, ker taka liga nima nobenega smisla. Mal se zamislite, ker tako ne bo šlo več naprej!

Dirkali bomo pošteno, pa tudi če nas bo samo 10. Ne mislit, da nimamo banan na zalogi, ker jih je par gajb.

Lp

  • Upvote 3
Link to post

Q: Dost dober krog, in PB uvrstitev na Q, 5.mesto. Zelo vesel da zmanjšujem zaostanek za "zombiji":)

R1: Spet se je pokazalo da mi manjka kilometrine vožnje online proti pravimi ljudmi:)

Ko sem bil sam, dokaj hitro in zanesljivo, ko sem sem se približal komu pa napaka...

Uglavnem še na dirki PB uvrstitev s 4. mestom

R2: Po prvem krogu zadnji po lastni napaki. Nato kar hitra vožnja do konca s, se mi zdi da, 3. zasuki.

V šikani sta se mi dva prijazno umaknila in končam na 5.mestu.

Rezultati dobri, v obeh dirkah sem zelo užival, vem kje ga serjem, tko da komaj čakam Monzo! :twisted:

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...