Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


Recommended Posts

Ja še 1x več se je izkazalo, da mi mod ne leži, priznam pa tudi, da nisem opravil skoraj nič treninga (nevem če sem 20 krogov peljal) :P

Čas : 1.34.4xx , nekako ne spacam manj, ampak se bom bolj posvetil ju3 pred dirko :D

Link to post
  • Odgovori 479
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

FA Španija [Reportaža] Po enoletnem premoru se je v ligo SloRacing vrnilo prvenstvo Formula Masters. Le to je med člani lige vzbudilo veliko zanimanja in kaj kmalu se je v tekmovanje prijavilo 24 n

MEH

Vsakotolko cajta mi zapaše naredit en video povzetek mojih dirk. Tokrat naredil video ponesrečene prve dirke v Estorilu. http://www.youtube.com/watch?v=8mypjTelrng

Posted Images

Jaz uporabljam tale plugin: XD!

Drugače pa mislim da na 2 je prav dovolj za dirko, mogoče celo 1.Radiator motorja pa 3 za dirko, ker drugače se kadi in tisto je nadležno, tako da prosim če mate 3. :D

Link to post

Men se ne konekta na steam??? piše al je tam narobe alpa my internet connection... pa na netu mi vse dela... ? Ma še kdo kak problem?

Link to post

Na prvi dirki zjebal sam sebe, na drugi pa še ostale. Se OPRAVIČUJEM! - tole je bilo nedopustno z moje strani, res nevem kaj sem mislil. Kazen bo huda. [Joj]

Samo kako sem pa potegnil na štartu mimo Monsterja in Telemacha - noro.

Link to post

Sem kar zadovoljen za prvič... totalka brez treninga, nastavitev znanja proge in moda pa vseeno sem imel super zanimivo dirko oziroma super dve zanimivi dirki... seveda vse od 10 do 15 mesta... naslednjič gremo na točke! :D

Link to post

Vem, da se smešno sliši ampak enostavno sem pozabil bremzat - dobesedno. Potem pa seveda blokirana kolesa in bum. Vem, da si kaj takega nebi smel nikoli privoščit ampak kaj čem - tut js sm samo človek (ne pa nekateri vesolci [Jel2] ). Uglavnem se opravičujem ker sem pokvaril dirko nekaterim.

Link to post

Hehe tudi z moje strani izjemno zanimiva dirka, tako v R1 kot R2 :D

R1: Že v prvem ovinku pridem do 9. mesta, nakar se en voznik s pozlačenim dikrkalnikom zavrti in me poslje na pesek... Dirko vozim do konca od 10-15 mesta, najbolj pa je bilo pestro zadnje 3 kroge , ko smo se stari znanci iz lige F1 Starsa udarili (js , Lavrič , Adri) :D

Končal sem 13 .

R2: Štartal odlično, previdnost v 1. ovinku se mi je obrestovala in bil sem 6. :) Ampak... Že v 2. sektorju napaka in padem na 12. mesto... Spet se prebijam vse do 10. mesta, nakar se po lastni napaki zopet zavrtim [Joj] , poleg tega jih pa še dobim od enega dirkalnika (očitno sem bil (pre)poreden :shock: ) . Padem na 13. mesto, v zadnjih 3 krogih pa začnem pritiskati na plin kolikor sem le moral in 1 krog pred koncem sem 10. Vendar me že po ciljni ravnini prehiti Trošt, ki pa je bil očitno z glavo nekje drugje in je 3 zavoje kasneje naredil napako in mi podaril 10. mesto, in prve točke [champ]

Skratka, povzetek je, da bi zagotovo danes osvojil vsaj 4 točke, če se nebi skupno 4x zavrtel, jih 3x fasal od ostalih, ampak dogajalp se mi je še pa še... Prehitevanj sem res imel malo morje...

Glede na to, da nisem nič treniral je 1 točka super ! :D Naslednič pa se bom resneje pripravil in napadal višja mesta (1-7) [it]

Link to post

Q: sem še iskal nastavitve in takoj opazil da z mojim volanom nekaj ne štima, namreč ko sem down-shiftu je včasih preskoču za eno prestavo več in zato je pač dirka bla taka kot je bla

R1:zlo dobr potegnem in pridobim veliko mest in nekaj časa še probam vozit za 8 mesto in morebitne točke, vzadih že vidim mirkota in seveda moj super volan v dveh krogih 2krat zataji in skoči iz 3 v 1 prestavo ter me obrne in izgubljam mesta, na koncu še borba za mišji k***** 10 mesto

R2:zaj**** štart in potem mimo mene prileti kamikaza ki mi naredi dosti prostora da pridem na dobro 6 mesto za katero pa tako ali tako nisem imel upanja saj sem s previdno vožnjo in nežnim shiftanjem postavljal slabe čase potem pa še pirueta in nekoga sem še zadel(pardon) in rahla okvara krilca in komaj še zadnje borbe za 12 mesto? pojma niam, mislim da bom kar zdajle naročil nov volan [guns] [guns]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...