Skoči na vsebino

DIY Sequential sifter by ingange


ingange

Recommended Posts

Eko    8)  

Vem da projekt z pedali še ni končan , ampak me je preveč zamotila ideja o novem sekvenčnem menjalniku .

Ko se mi nekaj zasadi v glavo moram to naredit drugače ne morem spat , končanje stopalk je naslednje in takoj za tem pa H........ :oops:

Dolgo sem razmišljal o načinu delovanja pretuhtal skoraj vse načrte in se odločil da naredim izboljšano verzijo http://www.derekspearedesigns.com/pro-sequential---std.html

Izboljšana oz. izpopolnjena je v tem smislu da sem na gibljivem oz drsnem delu jaz uporabil ležaje  ki zmanjšajo trenje in pripomorejo k glatkejšemu občutku  ter , da sem na stoperje dal gumjasto cev , da  zadeva  deluje bolj tiho ker ne tolče kovina ob  kovino .

Lep review in opis delovanja DSD verzije najdete tu :

Moj video review  pa še pride [dance]

 

Link to post

Z končnim izdelkom sem noro zadovoljen ! Res je ful dober občutek in menjalnik in lep mehanski zvok  .Sestavljen je tako , da je po moje večen ! Če slučajno  umre katero stikalo pa ga ni problem razstavit do zadnjega kosa  . Zadeva je priklopljena na DSD 12 bit contorler  , na katerga bodo prikljopljene tudi stopalke , button box in še kaj . Vse skupaj pa bo zasedlo samo en USB priključek na compu .

Kot rečeno video še pride  ,  komentarji zaželjeni . 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...