Skoči na vsebino
Serverji :
branebrane

DiRT Rally 2.0

Recommended Posts

Da je zmeda se vecja imamo sedaj takorekoc tri verzije:

Standard /Day one/ Deluxe

"Day one", ki naj bi bil zgolj pri dolocenih trgovcih in se tam v omejeni kolicini, kaze, da ima dodan se Porshe 911, ki ga drugace nikakor ne bos mogel dobiti, ter nekaj eary unlockov, kar je za samo vsebino igre itaq nepomembno.

Ce se pri obeh steje tudi preorder bonus je tudi malce zamegljeno, ker nekateri trgovci posebej pri obeh verzijah povdarjajo, da so preorder bonusu included za konkreten kljuc, spet drugi ne.

Deluxe pa naj bi imela isto kot Day one 911 + seveda se vse DLC-je in nekaj dodatnih early unlockov, ne bo pa nobenega extra dirkalnika, kar day one nebi imel (razen DLC seveda ter 4 dni predcasnega igranja).

Na GameLaden (nemska stacuna) imajo trenutno Dayone se celo malo ceneje, mi je pa stacuna dokaj nepoznana in nebi rad dobil kaksen regijsko neustrtezen kljuc :(

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-2-0-cd-key-compare-prices/

Deli ta prispevek

Jaz sem kar standard verzijo naročil na Instant Gaming. 

Deli ta prispevek

Jaz sn tudi kr standard verzijo naročo,če bo pa kaki bonus avto poleg pa tudi nič narobe. ;) Bo pa itaq višja cena ko izide,tak da se v vsakem primeru splača.

Deli ta prispevek

Ne vem no....na tem zadnjem trailerju se mi zdi bolj arkadna vožnja,kot na prvem...pa močno upam,da se motim. 🙄

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Moje skromno mnenje. Poglej kdaj replay svojih vozenj v DR1, pa bos videl da je isto ali slabse. Jaz se vcasih za glavo primem, pa mislim kako super sem kaksno kombinacijo zavojev in skokov ujel. Druga stvar je kako do tega kar je videti prides z gasom in volanom ter kako dejansko tudi obcutis na volanu...tam se steje kaj je arkada in kaj blizje simu ali bolje receno DR1 ;)

Deli ta prispevek

Mislim da bo dvojka samo popiljena obstoječa igra...tistih par sprememb bojo dodali, nove proge...recept deluje, in si ne predstavljam da bi šli karkoli konkretnega spreminjat. Dirt 5 pa bo gotovo spet za mularijo :)

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Še malo reklame :)

Uredil - bubina

Deli ta prispevek

OK,tu mi zaj že malo boljše zgleda....še malo pa bomo lahko tudi probali. 😉

Deli ta prispevek