Skoči na vsebino
Serverji :
  • AC Server name: slo-racing TCR Test car: Seat Leon TCR track: Silvertone National format: P-5min, Q-10min, R-15min
  • R3E Server name: slo-racing TCR Test car: TCR class track: Hungaroring, Red Bull Ring, Imola format: P-5min, Q-10min, R1-10min, R2-10min
  • rF2 Server name: slo-racing BTCC Test car: BTCC NGTC, Honda BTCC 2013 track: Oulton Park, Croft Circuit, Silverstone, Thruxton format: P-15min, Q-10min, R-15min
mAxL

Stran

Recommended Posts

Pozdravljeni na SloRacing!

Naša ekipa se bo po najboljših močeh trudila kar se da najbolje upravljati z stranjo in forumom! Vendar le z Vašo pomočjo bomo dosegli še boljše rezultate, zato Vas prosimo, če imase kakršnokoli novo idejo, popravek, novost,... nam je napišite tukaj in probali jo bomo upoštvevati/izvesti!

Deli ta prispevek

Opažam neki....no ja, sej neveste :) ...stran in forum sta sinhronizirana...tko, da če se registriraš/prijaviš na prvi strani, se ti na forumu ni treba ponovno

Deli ta prispevek

Trenutno rekordno število obiskovalcev na forumu :D

Deli ta prispevek

Tisti ki je bil zadnji da za rundo vsem

Deli ta prispevek

MogoÄe bi bilo dobro, Äe bi pri povzetkih tekem dodali ĹĄe replaye, da si jih lahko ogledamo. Vsaj replaye obeh dirk.

Deli ta prispevek

Kaj misliš da bi bil link na ftp, kjer so repalyi dirk :?: :D

Deli ta prispevek

Ja link do datoteke replaya, ki jo imaĹĄ na serverju. Ker se zelo malo sreÄnim osebkom dirka pravilno shrani. Meni se recimo, skoraj vsaka dirka ne shrani.

Deli ta prispevek

Jest pa le še zmeraj upam na nekoga ki bi video delal :?:

Deli ta prispevek

Jaz sem mislil delat, pa so me nekateri razjezili pa za to dirko nisem naredil :wink: ........Mogče bom le delu, bom vidu kako boste kej rekli pa...........če bom............... :D

Deli ta prispevek

Jaz sem mislil delat, pa so me nekateri razjezili pa za to dirko nisem naredil :wink: ........MogÄe bom le delu, bom vidu kako boste kej rekli pa...........Äe bom............... :D

ma neverjetno...ne da boĹĄ, MORAĹ , dej hudiÄa veĹĄ kaj so bili tvoji video res lepi, jaz bi te z veseljem prosil da narediĹĄ, ker si res iz replay-a v replay naredu res bolĹĄega, le dej!!!cool.gif8)

Deli ta prispevek

ma neverjetno...ne da boš, MORAŠ, dej hudiča veš kaj so bili tvoji video res lepi, jaz bi te z veseljem prosil da narediš, ker si res iz replay-a v replay naredu res bolšega, le dej!!!cool.gif8)

+1 :wink:

Deli ta prispevek

Če ne ga bomo pa bannal :lol:laugh.gif Res bi rad videl tud jast en video z temi skini, ki so bili narejeni 8)

Deli ta prispevek

Dej boĹĄ naredu za drugo dirko video, ker prve me je sram :D

Deli ta prispevek

Dej boĹĄ naredu za drugo dirko video, ker prve me je sram :D

ja raj, Äe ne ne bom smel veÄ furat, ker zadaj, mi zadni smo mel kr neki dela en z drugim, pa bo tole.....blush.gif:oops:

Deli ta prispevek

Bomo vidli, kako bo s časom...............Ko bom delu bodo mogoče bili šele proti koncu tedna, ker morm delat še videota za drugo prvenstvo.........Pa vmes morm še puno stvari......Tak da nebo takoj v pondeljk....

Deli ta prispevek

Sej lohk bi recimo delal za 2 dirki skupaj? Da ne bi pač vsakič posebej...

Deli ta prispevek

Jaz samo menim, da bi avatar bil določen (velikost)-> X za X in maximalna veličina slikce X Mb................ :?:

Deli ta prispevek

pod uporabnikovim avatarjem ni datuma prijave (npr piše pridružen sob. jan. 2008)

Deli ta prispevek

Pojma nimam kako se nastavi :oops: :mrgreen:

Deli ta prispevek