Skoči na vsebino
edgeslo

Sebring 12h (10. -11.03.2018)

Recommended Posts

Napisano (urejeno)

Pace smo meli, sreče ne. Vse je šlo v franže, ko sem po prvi uri sedel za volan, ki so ga pa mehaniki očitno pozabli v avto dat. Volan se je odločil ne delovat in obstal sem na pit lane in izgubil 2 kroga da so avto nazaj v naš boks pripeljali in marjana v avto poslali....

Nekoliko :P zivcn sm razbil par stvari v naši bivalni prikolici v sebringu in ko je marjan prišel po koncanem stintu v box še enkrat poskusil. Tokrat je volan celo deloval avto pa je bil tudi v odličnem stanju in lahko smo se unlapali za krog tudi od drugouvrčenega.

tako da pace je bil dobr za štenge, tehnične tezave in en zid pa sta nam to preprečla.

Je bilo pa zanimivo furat in ce bo se kakasna podobna se z veseljem pridruzim tej ekipi. Samo ne na Nurburgring in tokrat bom dal sam volan v avto, temu mehaniku ne zaupam več.

Morda pa naredimo 2 ekipe za Watkins, ki je samo 6 ur. ;) 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
  • Haha 2

Deli ta prispevek

U bistvu je @PEK napisal vse kar je za povedat. Edino kar se mi zdi je da moram obrazložit tisto srečanje s steno.

Pač tipičen slovenski manjvrednostni kompleks me je izdal. Po vsaki dirki do sedaj je tekla debata čigava je bila katera stena, no zdaj imam tudi jaz svojo, tako da... kompleks ozdravljen  :D

Kot pa vidim se bo SloRacing endurance sega še nadaljevala [ok]

• Haha 1

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Kako pa se piše oni pri iRacing:DD. Moram malo govoriti z njim, za kaj so nam na štartu dodelili P30?

Kaj pa, če se je morda štel Q čas onega, ki je od ekipe prvi vozil Q. (moj 1:59:30)

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

To ziher ne, bi bilo prej logično da šteje mojega ker sem jaz prijavil team, ampak jaz Q sploh vozil nisem :D

Deli ta prispevek

This is getting better and better ... :D

Original post :

image.png.b156aa881c2f5ae3c409a14da2beb2d9.png

Komentar userja :D

image.png.4e24cd1753ca08a89ace0a2e75473f6d.png

• Upvote 1

Deli ta prispevek

ta bo banan :D

Deli ta prispevek

pred 17 minutami, edgeslo je napisal:

To ziher ne, bi bilo prej logično da šteje mojega ker sem jaz prijavil team, ampak jaz Q sploh vozil nisem :D

:DD

Engry Eyes

:DD

Deli ta prispevek

Ahm... mislim da ne, ker je takih postov all over the place :D 

Najbrž bodo samo topic-e pobrisal kot imajo v navadi.. in v Ponedeljek bo nek random izgovor :)

Deli ta prispevek

Še mal mojih onboard posnetkov iz včerašnje dirke :D

Deli ta prispevek

Eh kje... ta je amater... tolk stene a on nobene ne zadene :D 

Deli ta prispevek

Torej, če prav razumem je iRacing spet popušil z serverji?

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Pri nas sta padli samo Pomurje in Osrednja Slovenija, Dolenjska pa ne. Še raziskujemo, kaj se je zgodilo...

K sreči je voznik v tistem trenutku prepeval:

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Vsaj enkrat da smo imel mi srečo :)

Deli ta prispevek

3/14/2018 8:19 PM
We have identified the issue that caused the sim to crash for many of you. We looked at dozens of race logs – thank you for sharing them, this is always very helpful – and determined the crash was caused by the sim running out of sound resources. When a driver leaves the car, they are put into replay mode, which can lead to a spike in the number of emitters needed to reproduce the sounds of the cars in the session. This affected the endurance race in particular because of the large fields and driver swaps inherent in team racing. 

It’s crazy how much trouble a tiny bug can cause – this one slipped through. We know that many of you put a lot of time and effort into these events and we apologize that we had this issue that ruined many races. We should have caught the problem in testing but we didn’t. Again, we apologize for the negative experience and will continue to strive to be better. 

The fix will be included in the next members patch, expected to be released Thursday, March 15. 

Deli ta prispevek

Nisem dolgo na teh endurance( letos 2 in pol krat), se mi pa zdi, da so vsakič težave. In vedno je kaka malenkost, ki ne moreš verjeti, da je tako pomembna. Verjetno je zato "menda" kar nekaj ljudi prebežalo v rf2 in drugam. Ampak iR še kar je in ta "menda" množičen prebeg za enkrat še ni usoden...

Deli ta prispevek

Eh to da so prebežal je kvečjem kakšnih par 100. Dejstvo je da drugje na štartno vrsto postavil 700+ team-ov ne boš nikoli.

Bi bil pa res že čas da par stvari poštimajo in ne samo do takrat ko so spet prvič v uporabi...

Deli ta prispevek