Skoči na vsebino
n1vekk

Dirt 4 - Fun eventi

Recommended Posts

Napisano (urejeno)

Lancer_EVO_6_Great_Britain_1999.jpg

Group A - Wales

Po krajšem premoru se fun eventi vračajo z rally-jem v Walesu. Na premočenih gozdnih cestah bomo tekmovali z dirkalniki skupine A. V prvih letih te kategorije je kraljevala Lancia z izjemno Delto Integrale, kasneje pa so primat prevzeli japonski proizvajalci. Najprej Toyota s Celico 4WD, v sredini devetdesetih Subaru s športno verzijo Impreze nato pa še razne evolucije Mitsubishi Lancerja. Mi bomo s temi bolidi v obleki cestnih avtomobilov odpeljali 6 daljših hitrostnih preizkušenj. Nastavljali in popravljali bomo lahko pred prvim ter četrtim HP, restarti pa so kot ponavadi onemogočeni. Štart bo v petek 6.4.2018 ob klasični 12:00 in zaključek ravno tako ob 12:00 v ponedeljek 16.4.2018.

Uredil - n1vekk
  • Upvote 3

Deli ta prispevek

Rally je odpeljan...logicno brez mongih izletov s ceste ni slo, sm se pa na sreco izognih praznejnju gum. Zadn stage sem dal malo prezahteven. Dodatne luci in heavy rain ne funkcionirajo najboljse, se vozi prakticno na slepo. 

Deli ta prispevek

Ali je do prvega servisa optimisticno zastavil ze v petek po tretjem pircku, kar se je izkazalo za dost velko napako. Rezultat je bil viden ze takoj s celim baletnim repertoarjem. Od lastovke, sodcka, piruet in podrsavanja levo desno z ritko, do cisto navadnega pojemka sile v drevesu. Za grand finale je pa se guma sla rakom zvizgat...in sem bil servisa na tretji etapi takrat resnicno zelo vesel iz dveh razlogov. Agonija se je za tisti dan koncala, pa se po mrzlega sem spet lahko sel, ker sem bil jezen nase ;)

No pa jaz zastavim naslednjo polovico dirke v soboto. Zdej pa da nadoknadim kar je bilo izgubljenega! Pisi propalo miki....kazen je vzgojna. Tudi naslednji trije stage-i, avto, proga in jaz nismo bili posinkani kot se zagre, ceprav sem dal vse od sebe, sem samo se zgubljal po casu napram @n1vekk (naknadna analiza casov, ker se vmes nisem zelel se s tem obremenjevat).

Zadnji stage je bil res totalni nightmare...ampak posteno povedano meni zelo vsec, ravno zaradi tega, ker je bilo vse tako nepredvidljivo in mi je adrenalin konkretno pumpalo, ko sem se spopadal z dirkalnikom, dezjem ter enim metrom vidnega polja pred sabo, vmes pa lovil informacije sovoznika.

Respect @n1vekk, pa sry (ce sploh kaj velja) za prelahko vzet prvi del. Karma je zajebana ;)

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

alen_foto_mcklein1.jpg

Group B - Michigan

Formula 1 za makadam. V sredini junija bomo z legendarnimi dirkalniki skupine b tekmovali po hitrih makadamskih cestah Michigana. Hitrostne preizkušnje sestavljene iz dolgih ravnin, hitrih ovinkov ter tu pa tam kakšnega križišča bodo dirkačem ponudile veliko priložnosti, da izkoristijo vso ponujeno moč teh zverin. Itinerar sestavlja 8 HP s tremi postanki v servisni coni, kjer vam bodo inženirji in mehaniki pomagali popraviti ter optimalno nastaviti vaš avtomobil. Štart bo v petek 15.6. ob 12:00, zaključek pa v ponedeljek  25.6. ravno to ob 12:00. Vreme izgleda, da se nas bo tokrat usmililo, saj vremenoslovci napovedujejo popolnoma suh rally.

Uredil - n1vekk
  • Upvote 2

Deli ta prispevek