Skoči na vsebino
Serverji :
Mitja Bonča

Video - iRacing

Recommended Posts

Pred 8 urami , MarkoP je napisal:

Uuuu. Sploh ni kaj za dodat. To mora bit užitek furat. Mogoče samo ena opazka Danjel - pri takem sim-rigu se spodobi nosit še čelado.

Hahaha, pol bi se šele spraševali, če je vse u redu  z mano :D  Bi čelada morala imeti integriran OR ;)

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Bathurst je bil ta teden na sporedu. Preživel sem ! Avstralski Monaco. Napaka in si končal. To je izkušnja, ki jo video ne more povzeti. Enostavno probat je treba.

OK, si rečem grem še malo v Skip-a, ki se vrti po Zandyju. Malo potreiniram in se priključim dirki. Top split. Kvalifikacije. 13 mesto. !??! Tu so sami maherji si mislim. Skozi dirko se borim, nizam PBje in se ob enem komaj držim grupe. Hoho. Ne svetujem menjave serij brez konkretnega treninga. Na račun poznavanja avta te zmeljejo. 

Vseeno sem si dal duška in navdušil samega sebe z prehitevanjem ala "...if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..." Yeeaha !

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Tu si imel pa res srečo. Malo je manjkalo, da bi zapela:) Lepo :)

Deli ta prispevek

Svetovno @MarkoP [ok] Jaz sem se tudi odločil,da bom samo z Skipom vozil,ker se nekako bolj vidim v tem dirkalniku. Če pa bo še F2000 potem pa itak prestopim.

Deli ta prispevek

Ja faktor sreče je bil tudi vmes. Je pa res da je ta drugi vedel kaj se dogaja in držal linijo. Sva imela pol se par borb brez dotikov in sva se na koncu vsak drugem zahvalila za fer dirkanje. 

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ko si v top splitu, so boljši vozniki in posledično bolj korektni.  No, dosti bolj sigurno greš v dirko, ko veš da si v top splitu. V glavnem, lepa borba. :)

Deli ta prispevek

Mogoče dodajo še, da kriči nate, ko ti gre slabo. Pa klofuto primaže če razbiješ avto :)

P.S: ah, zgrešil temo.... ta gre pod splošno smo rekli :(

Uredil - MarkoP

Deli ta prispevek

Tole mora biti tudi nora izkušnja. 

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Delal je čisto začetniške napake in definitivno so bili živci v igri (čas 28:18),ne ogrete pnevmatike in te že vrti. 

Deli ta prispevek

K&N & Charlotte Motor Speedway : Cockta se kar ne da. Celo šansa za zmago, ampak žal ni šlo:

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Bravo, vidm da si se kr amerikaniziral :D

Deli ta prispevek

Marko, v tej seriji nas je 2600. Ob 8h zvečer nas je po 15-25 na dirko. Verjetno jih je ob 3h zjutraj več.

Deli ta prispevek

15-25 je lepa številka. Po posnetku se zdi, da vas je manj. Skrtka uživaš tam vidim.

Deli ta prispevek