Skoči na vsebino
Serverji :
Mitja Bonča

Video - iRacing

Recommended Posts

Pa res kar, ja. Uporabljam VSDC Free Video Editor. Se še učim vse skupaj... Zdej me matra SLO spotter (no, se že dela), pa za Ljubljanske mlekarne se en tubrnjak barva.

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Na IR forumu se je vrtela debata o tem koliko je RUF fake in resničen. Vemo, da IR direktnih podatkov nima zaradi licenčnih problemov. Tu je en komentar RL voznika:

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Hehe. Zgleda, da jim IMSA serija ne gre najbolje, ker je partecipacija relativno nizka in delajo malo promocije:

Deli ta prispevek

Nekaj smo se menili, da bi v video sekcijo pastali svoje "izdelke", ne pa linke. Kaj menite?

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Aha. OK. ni problema. Smiselno. Kaj pol kej takega damo v splošno debato ?

Jaz sem mislil, da bi na nivoju celega slo-racing foruma naredili sekcijo za lastne "epske" ternutke, kjer bi vsak objavil kej svojega. Pa neglede na sim, AC, IR ali pa FIFA 2015 :) No fifa glih ne.

@Matjaž Murn: Kaj praviš ?

Deli ta prispevek

Saj to mislim Marko. En link ni isto, kot doma narejen video. V smislu nekaj sam naredil in tudi glede na editorske sposobnosti časa gre nekaj ur za to...

Deli ta prispevek

Sem še kak dan v Monzi ostal:

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ne vem - glede na to, da sta komaj 2 strani v tej temi, ni neke hude "gužve" z videi in mislim, da se lahko vsi tukaj objavljajo. Saj vsi vemo kateri so domači pridelki in kateri ne ...

Deli ta prispevek

Evo iz practice session. Še 1s morem poiskat pa bom ready za dirko :) Peklenska steza. Kasneje sem probal še tisto iz AC.

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Evo, prvi test snemanja. Neobdelan video. :)

• Upvote 3

Deli ta prispevek

Uff... Čestitke [ok]

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Uuuu. Sploh ni kaj za dodat. To mora bit užitek furat. Mogoče samo ena opazka Danjel - pri takem sim-rigu se spodobi nosit še čelado.

Deli ta prispevek