Skoči na vsebino
Mitja Bonča

Video - iRacing

Recommended Posts

2 huda filmčka

Deli ta prispevek

V8 Supercar @ Phillip Island. Posnetek moje vožnje.

Deli ta prispevek

Ena velika novica!!

iRacing bodo skenirali Circuit de Spa Francorchamps !!

In pa za tiste ki še ne veste. Trenutno je v delu 2009 Williams F1, ki bo na voljo na koncu 3. sezone, se pravi konec septembra/začetek oktobra.

Zadnja proga ter avto ki sta izšla (Mid Ohio ter Mustang FR500S):

Deli ta prispevek

Wyatt Gooden, ki je zmagal sezono 4/2009 Jetta Cup sedaj vozi pravo Jetto. Sem kar dosti podebatiral z njim, ga poznam še iz LFS časov. Je rekel da je fizika Jette skoraj identična kot prave, pač edina razlika so G sile. Enostavno je rekel, da mu ni bilo treba kaj dosti privajanja, še posebej ker so vse proge skenirane. Že v letošnji prvi setoni je zmagal dirko (Mid Ohio). Jetta je pač TDI in najbolj vleče pri nizkih obratih. Takoj ko se zadnja lučka prižge prestaviš v višjo prestavo. Sicer pa meni ni ne vem kakšen užitek vozit avto s pogonom na prednja kolesa. :)

Najboljši za moje pojme je Radical.

Deli ta prispevek

Sm odpelu 2 kroga po Silverstonu in je čist drugačna vožnja ko naprimer radicali pr race serijah(velik bolj zabavn ko tam)

Deli ta prispevek

No, tole se pa kvalificira pod kandidate za "overtake of the week" [owje]

@Matjaž Murn: Lahko bi nekje odprli splošno temo, kamor bi dajali posnetke tipa "glorious moments of simracing" neglede na sim. Kaj praviš ?

Deli ta prispevek

Kakšen FFB ima to ? Če je to mrtvo....

Deli ta prispevek

Dobro ste se tepli :) Tale Skip je dober ja. Road Atlanta, meni ena najboljših prog. Dinamična. 

Deli ta prispevek

Moj  Cockta v logo.jpgse še malo privaja. Po začetnem tipanju  v Rockingham Speedway ter Five Flags Speedway in Lanier National Speedway sledi eden najtežjih ovalov. Darlington Raceway , ki ga preživim dokaj solidno. Nato pa moja nočna mora. Bristol Motor Speedway. Od sedmih štartov na tem ovalu samo enkrat preživel čisto brez incidenta. Pravi pekel.

Trenutno sem deseti v četrti diviziji

iracingsim64-2015-12-21-.jpg

Sem ter tja me zanese še malo v Street Stock serijo. Tam tudi prva zmaga v Charlotte Motor Speedway.

Prehitevanje za P1, kar paše slišat one lap to win:

Uredil - mancSLO
  • Upvote 3

Deli ta prispevek

Pa res kar, ja. Uporabljam VSDC Free Video Editor. Se še učim vse skupaj... Zdej me matra SLO spotter (no, se že dela), pa za Ljubljanske mlekarne se en tubrnjak barva.

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Na IR forumu se je vrtela debata o tem koliko je RUF fake in resničen. Vemo, da IR direktnih podatkov nima zaradi licenčnih problemov. Tu je en komentar RL voznika:

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Hehe. Zgleda, da jim IMSA serija ne gre najbolje, ker je partecipacija relativno nizka in delajo malo promocije:

Deli ta prispevek