Skoči na vsebino
Serverji :
Sign in to follow this  
AliBuggy

Moja kletna luknja - session room - Alibuggy

Recommended Posts

To so ble zverine! Pa zvok.....orgazmičen zvok.😍

Edino kaj ne bom nikoli razumel,je norost gledalcev tik ob stezi....🙄

Uredil - poky
  • Upvote 2

Deli ta prispevek

Edino kaj ne bom nikoli razumel,je norost gledalcev tik ob stezi....🙄

..neumnost folka je bila ze takrat brezmejna...mene bolj fascinira kaksen pritisk je mogu biti to na voznike same, ki so se ze tako borili z bolidom progo in zivci na meji...pol pa se to, da v ovinkih z zadnjim koncem bolida, komot posljes ene par bebcev na malo daljs voznjo z vlakecom smrti :S

Nenazadnje se moramo ravno tem icidentom "zahvalit" za prepoved klase B

Deli ta prispevek

edit: ok...too much info I guess :)

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 1

Deli ta prispevek

Zadnji petek v tem letu zame. Za vas milina, ker ne morim in spamam, zame malce zalosti. Ce sem vas razjezil..ni bilo namerno.

Vas Ali!

aja...opral sem avto...that counts :D

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Letos plan v kleti: dobit en proper usnen obroc za na Fanatec hub in nov stol. Prebelit session, violcna na stropu za projektor bo najboljs zaradi vpijanja svetlobe, sam ne gre glih z barvo na sanku. Oranzna je nekak moja barva, ce bi ze mogu izbirat.

Najboljs pri kletni lukni je da lahko delam kar cem. Man's cave v pravem smislu. Je pa jeba kar se zdej vedno vec ljudi pojavlja notri in ni vec samo moja. Otroc se neki siljo, zena uleti..WTF...sploh zdej ko zakurim kamincek in je full cousy. Pocas me bojo izpodrinili mam na sumu..vsaj fanta :S

Elvis bi imel 8-ega obletnico 84 let!

never ending story!

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

Vsi radi poslusamo burble V6. Lancia Aureli je prva serijsko dodala V6 v svoj avto. Ne samo to. Leta 1953 so delali na 50:50 razmerju poleg tega se pa par revolucijonalnih idej na podvozju. Zakaj je taka firma, ki nam je dala serijske - V4 fulvio, Hf Integralko in se ostale rally bolide sla v pozabo?

mi vozimo pa golfe, astre in zdej se korejce, po moznosti v SUV ali cross shit obliki :S

Da stare klasike spet ozivljajo in upgrejdajo v stilu, lahko samo pozdravljam. Da imam cekin takoj kupim kaj takega.

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 2

Deli ta prispevek

Pred 8 urami , AliBuggy je napisal:

Da imam cekin takoj kupim kaj takega.

Da mam ogromno cekina,bi mel garažo večjo od tistih,kaj jih majo oni savdski naftni moguli.....v njej pa večino take klasike! 😁

Deli ta prispevek

^^ tole! Bi pa vseeno vzel v garazo se nekaj novodobnih izjem, ki sledijo nacelu weight/power razmerju in so se zmer underdog, ki jih marskdo sploh ne uposteva, ceprav se lahko kosa z lotusom, Porche Caymanom in ostalimi top dogi za vec denarja.

Alfa 4C bi bila vsekakor tud v tej lukni, ki bi se mimogrede (govorimo da smo savdski mogotci) nahajala v centru dnevni sobe poleg old skul dzuboxa :D

60K...nekako kot rabljena godzila GTR...bemti nevem!

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

Tut cenejš dobiš :) Pa obvezno te luči in ne tiste, k so na Alfi v videu...

IMG_2928-1-940x627.jpg

Deli ta prispevek

Bemti Buri ..tudi tebe rajca tole? Se mi zdi tudi dokaj smiselna nalozba...sej ves tista scena...aja sej jaz imam pa ze ene 30 let 4c v skednju :D

Ja bradavicke na luceh so pa cisti design falil ce mene vprasas!

Tko bom reku deci. Pomoje, da zdej vsi zadanemo nek huge denar, bi imelit  vec zajebanih problemov kot jih imamo sedaj, ko gremo v Merkator po mrzel six pack v petek...lej sam recem.

tud vprasanje ce se nebi kriteriji in apetiti povecal, kar je pa potem rak rana vsem novopecenim keserjem...sej ne da vem, sam diskutiram

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 3

Deli ta prispevek