Skoči na vsebino
Serverji :
  • AC Server name: slo-racing TCR Test car: Seat Leon TCR track: Silvertone National format: P-5min, Q-10min, R-15min
  • R3E Server name: slo-racing TCR Test car: TCR class track: Hungaroring, Red Bull Ring, Imola format: P-5min, Q-10min, R1-10min, R2-10min
  • rF2 Server name: slo-racing BTCC Test car: BTCC NGTC, Honda BTCC 2013 track: Oulton Park, Croft Circuit, Silverstone, Thruxton format: P-15min, Q-10min, R-15min
skopusnik

Logitech G29/G920

Recommended Posts

Drži, samo T500/T300 ni Fanatec...

Ja stari, vem kam spadata T500 in T300.

Deli ta prispevek

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno voso za ta izdelek.

[Joj]  Sorry, sem mal zamešal...Sem misli, da si ti napisal, da so precej po servisih, pa zdej vidm, da je bil Marjan...se opravičujem! :oops:

Deli ta prispevek

Sory za voso :evil: . Pač mobič.

Sem samo mislil, če bi tole temo pustili Logitechu, ker nekaterim nam pa že kakšnih 15 let kar v redu služi.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno vodo za ta izdelek.

Ne preveč na pamet. Do zdaj sem razdrl samo enga th-ja in se to se je na koncu izkazalo da je bil delno snet konektor motorja, da  pa o drugih znamkah sploh ne govorim.

Deli ta prispevek

Nove info pravijo, da bo podpora le za PS3 in PS4, cena okrog 180€, menjalnik pa se bo prodajal ločeno.

Deli ta prispevek

Kaj pa o notranjosti je kaj govora? Ker,če je enaka,potem furam G27 do bridkega konca potem pa po vsej verjetnosti TH 500 ali pa,če bo do takrat kaj novejšega od Thrustmasterja.

Deli ta prispevek

Me zanima res kakšna je notranjost, če bo cena okrog 190 dolarjev. Sicer pa VirtualR spet nekaj omenja PC podporo. 

G29 Driving Force is the definitive sim racing hardware for the latest PlayStation 4, PlayStation 3 and PC titles.

Izgled je meni osebno dokaj okej, sicer res ne zgleda ravno hudo dirkaško, mi je pa všeč, da je dosti tipk.

Deli ta prispevek

Me zanima res kakšna je notranjost, če bo cena okrog 190 dolarjev. Sicer pa VirtualR spet nekaj omenja PC podporo. 

G29 Driving Force is the definitive sim racing hardware for the latest PlayStation 4, PlayStation 3 and PC titles.

Izgled je meni osebno dokaj okej, sicer res ne zgleda ravno hudo dirkaško, mi je pa všeč, da je dosti tipk.

Zanima te notranjost? 

71WhHZndCvL._SL1500_.jpg

Deli ta prispevek

Ta volan bo zgolj evolucija in ne revolucija. Mogoče celo kot naslednik DF serije? Je G29 sploh uradno ime?

Wheel base sicer izgleda identično kot od G25/27

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ja neke slike škatel so bile, pa je G29 pisalo.

Deli ta prispevek

Če je osnova G27 in bodo dodali 200 tipk, bom jaz čisto zadovoljen :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Deli ta prispevek

Po mojem je ta cena fake http://images.eurogamer.net/2013/articles/1/7/5/6/4/1/6/is-this-the-new-logitech-wheel-for-the-playstation-4-143384031175.jpg/EG11/resize/600x-1/quality/80/format/jpgČe pa ga zares mislijo po takšni ceni prodajati,potem raje odštejem nekaj € več in kupim TH ali pa Fanatec. Ta plastic fantastic res ni vreden tega denarja (moje osebno mnenje).

Deli ta prispevek

sam res. :|  To je bolj kot ne en hibrid, od vseh ostalih logitekovih volanov (trenutno aktualnih) lastnosti skup djane plus par novih gumbov plus nov prenos vrtljajev plus staro ohišje minus baje bo brez šifterja, pedalke pa boh ve kake če sploh bojo zraven priložene. Kaj naj rečem? Bravo inženirji [opa] . Razen če majo res kaj novega v ognju. Heh, če bo to eksluziva za konzole poj vprašanje kaka bo podpora driverjev za PC. In to zdej, k sem konzolo mal u hibernacijo poslal. [fbi]

Deli ta prispevek

In cena 400 dolarjev...haha, pa niso resni. In to brez shifterja, ki po izgledu zgleda ko da ima majn za ponudit kot zadjšnji od g27, res ne vem kdo bo kupu tole. Pedalke bojo ubistvu iste, ampak te bojo že imele progressive spring noter isto kot nixim mod. Mašina v volanu prav tako ista kot v g27 le neke drugačne ojačitve al kaj sem prebral za bolj smooth ovinkanje...tole je hec. Napredek od g25 do g27 je bil res velik, tole je pa šala.

Deli ta prispevek