Skoči na vsebino
Serverji :
skopusnik

Logitech G29/G920

Recommended Posts

Na ja. Vse se kvari. Tudi logitech. Samo ce mas 3 od 60 v garanciji pri TH, je mal drugace kot 3 od 6 pri Fanatecu ;)

Deli ta prispevek

Drži, samo T500/T300 ni Fanatec...

Deli ta prispevek

Tudi Fantec je nekak OK, če je v pravih rokah, da veš kaj imaš, da delaš pametne updajte,da mal volan mirkaš, pucaš, vse se nekak da, sej Fanatec ni imel neke hude okvare,(da bi ne vem , umiral motorčki, se reči lomile) sm vseen jaz se bolj nagibam k temu, da naj Fantaec le tisti kupi, kateri je res odpalen na volane, kdor pa rad le vozi, mal popuca, tak sem tudi sam, je pa glih TH odličen volan!

Deli ta prispevek

Ja to pa je dobra stvar..da kupiš izdelek in moreš pazit kako ga boš updejta..da paziš na volan to že, ampak ne bi smel bit to ovira da lahk normalno uživaš v vožnji

Deli ta prispevek

Drži, samo T500/T300 ni Fanatec...

Ja stari, vem kam spadata T500 in T300.

Deli ta prispevek

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno voso za ta izdelek.

[Joj]  Sorry, sem mal zamešal...Sem misli, da si ti napisal, da so precej po servisih, pa zdej vidm, da je bil Marjan...se opravičujem! :oops:

Deli ta prispevek

Sory za voso :evil: . Pač mobič.

Sem samo mislil, če bi tole temo pustili Logitechu, ker nekaterim nam pa že kakšnih 15 let kar v redu služi.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno vodo za ta izdelek.

Ne preveč na pamet. Do zdaj sem razdrl samo enga th-ja in se to se je na koncu izkazalo da je bil delno snet konektor motorja, da  pa o drugih znamkah sploh ne govorim.

Deli ta prispevek

Nove info pravijo, da bo podpora le za PS3 in PS4, cena okrog 180€, menjalnik pa se bo prodajal ločeno.

Deli ta prispevek

Kaj pa o notranjosti je kaj govora? Ker,če je enaka,potem furam G27 do bridkega konca potem pa po vsej verjetnosti TH 500 ali pa,če bo do takrat kaj novejšega od Thrustmasterja.

Deli ta prispevek

Me zanima res kakšna je notranjost, če bo cena okrog 190 dolarjev. Sicer pa VirtualR spet nekaj omenja PC podporo. 

G29 Driving Force is the definitive sim racing hardware for the latest PlayStation 4, PlayStation 3 and PC titles.

Izgled je meni osebno dokaj okej, sicer res ne zgleda ravno hudo dirkaško, mi je pa všeč, da je dosti tipk.

Deli ta prispevek