Skoči na vsebino
Sign in to follow this  
play

Logitech volani

Recommended Posts

Na zalogi

G25 VOLAN lepo ohranjen 3 mesečna garancija cena 130EUR

G25 Solidno ohranjen 99EUR

mOŽNE MENJAVE ZA PLAYSTATION3 KONZOLE ALI DRUGE KONZOLE info na info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan, hvala

Deli ta prispevek

Prodana oba volana!

Deli ta prispevek

Kupujem g25-27 , plačilo takoj gsm 031-434-225 Damjan

Lako 2,3 kose...

Deli ta prispevek

Verjetno dobim danes en komad G25 ... Koliko daš?

Deli ta prispevek

Meil, da ti tam gliham....

Deli ta prispevek

Sem zainteresiran za G25 :) Koliko je zdaj realna cena za rabljenega če je nov G27 200€?

Deli ta prispevek

Sem zainteresiran za G25 :) Koliko je zdaj realna cena za rabljenega če je nov G27 200€?

To je po mojem samo akcija v Big Bang-u,drugače so cene višje,če se ne motim.

Deli ta prispevek

Ja visoke so toliko za kolikor se prodaja, da ne bomo tak ko na bolhi ko si prodajalci grafičnih kartic umetno nabijajo cene, pa mislijo da bojo za 2GB kartico staro 5 let dobil 60€...haha. Tako da trenutna cena novih g27 je 200€, če so še na zalogi...v Celju vse razprodan.

Deli ta prispevek

Jaz sem ga dobil iz Koperskega Big banga, sem pa opazil da je za isti denar na enaa.com

Deli ta prispevek

g25 je vredn od 40 do 160e , zdej pa edin kak talent si.....

g27 gre vun in se dobi v tujini tudi za 149e kos, naj bi celo g29 se dobil za 340e, ampka vseen 10x bolje t 300 za cca 300 do 350e moje mnenje!

Deli ta prispevek

Pač verzija za UK vtičnico za elektriko. Rabiš adapter, da ga lahko priklopiš pri nas.

Deli ta prispevek

G29 v akciji

http://playgame.si/volan-logitech-g29-volang29-logitechg29-logitech-g25-g-27?search=logitech g29

in

G2920

http://playgame.si/Logitech-G920-Driving-Force-XBOX-ONE-PC?search=logitech

HITRI KONTAKTI

• Damjan - 031 434 225
  • EMAIL: info@playgame.si
  • DELOVNI ČAS:
  • PON - PET: 8:00 - 15:00
  • SOB - NED: 8:00 - 11:00
  • Osebni prevzem:
  • Dule 23, 8351 Straža (Novo mesto)

Deli ta prispevek

DRIVING FORCE GT

lepo ohranjen, embalaža, vsa oprema, račun, garancija 30dni, poštnina predračun le 2eur, na odkupnino prek glsa pa le 3,2eur, preko pošte slovenija pa 4,5eur

Cena 90EUR

031-434-225 Damjan ali info@playgame.si Seveda možne razne menjave za vse dodatke, igre, igralne konzole!

maxresdefault.jpg

Deli ta prispevek

Logitech Driving Force EX

zelo lepo ohranjen volan, rabljen skorajda nič, , embalaža, vsa oprema, račun, garancija 30dni, poštnina predračun le 2eur, na odkupnino prek glsa pa le 3,2eur, preko pošte slovenija pa 4,5eur

Gre za skorjda najcenejši volan, kateri že ima dosti dober in solidno močan FFB, volan za začetnika, ali mlajšo generacijo!

Cena 39EUR

031-434-225 Damjan ali info@playgame.si Seveda možne razne menjave za vse dodatke, igre, igralne konzole!

log-500x500.jpg

Deli ta prispevek

Prodaja se tudi stoplalke Logitech  g25 cena 40EUR, menjalnik g25 cena 40EUR, uničen volan g25 le volan 30eur

031-434-225 Damjan

Na menjalnik in stoplalke 3 mesečna garancija+račun!

Deli ta prispevek

Sign in to follow this  
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik