Skoči na vsebino
Serverji :
  • AC Server name: slo-racing TCR Test car: Seat Leon TCR track: Silvertone National format: P-5min, Q-10min, R-15min
  • R3E Server name: slo-racing TCR Test car: TCR class track: Hungaroring, Red Bull Ring, Imola format: P-5min, Q-10min, R1-10min, R2-10min
  • rF2 Server name: slo-racing BTCC Test car: BTCC NGTC, Honda BTCC 2013 track: Oulton Park, Croft Circuit, Silverstone, Thruxton format: P-15min, Q-10min, R-15min
mAxL

Splošna debata

Recommended Posts

A je kdo že kaj slišal, kdaj naj bi izdali to igro? Sam kar malo dvomim, da bo letos zunaj.

Deli ta prispevek

Mislim, da je datum za letos. Nekje septembra, če se prav spomnem.

Deli ta prispevek

Upam,da ja!

Mislim pa,da ne,ker je po moje zelo malo materijala do sedaj prikazanega.

Lahko je,da skrivajo :wink: ampak po moje bo vse skupaj malo kasneje.

Deli ta prispevek

Nevem če bo že septembra...ves videni materijal je bil iz alfe verzije...sledi še beta [wall]

Deli ta prispevek

Če so dobri razvijalci je alfa le downplay razvoja. Alfa sploh ni daleč od končnega izdelka. To je 80% kode poštelane. Zdej sledi vstavljanje ISI modov in poliranje špila. November, december bomo tole nabijali kot nori.

Deli ta prispevek

Če so dobri razvijalci je alfa le downplay razvoja. Alfa sploh ni daleč od končnega izdelka. To je 80% kode poštelane. Zdej sledi vstavljanje ISI modov in poliranje špila. November, december bomo tole nabijali kot nori.

Če bo to leta 2010 bo to super!

Deli ta prispevek

Tokrat malce o progah [smoke]

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Vir: VirtualR.net

Deli ta prispevek

Po dolgem času ponovno dve novi sliki

2010-09-rf2-01.jpg

2010-09-rf2-02.jpg

Deli ta prispevek

a je to stereo al zakaj je dvojna slika?

Deli ta prispevek

Super zgleda. Samo nekaj me zanima, ne spoznam se ravno na take avte, ampak kaj je tista cev, ko mu štrli zraven volana? A je za luft ali kaj?

Deli ta prispevek

Ne...to je kot v starih časih zvočnik,da se lahko onemu spredaj zadere naj se umakne!:lol:

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Ne, ta cev je samomorilsko orodje. Ko izgubiš dirko ti ekipa prtisne tipko LET GAS TO KILL DRIVER..haha :twisted:

Deli ta prispevek

Ne...to je kot v starih časih zvočnik,da se lahko onemu spredaj zadere naj se umakne!:lol:

Hahaha :D Dobra Yelo!!

Deli ta prispevek

Khorne, tista cev JE za zrak!

a je to stereo al zakaj je dvojna slika?

To sem tut jaz opazil. Pomoje je mel voznik težko noč, pa mal dvojno vidi. :twisted:

Deli ta prispevek