Skoči na vsebino
Serverji :
Sign in to follow this  
Domen Grča

Predstavitev Domen Grča

Recommended Posts

Po več kot enem letu se že spodobi da se predstavim. Sem iz Šenčurja pri Kranju, mlad sem 23 let , po poklicu sem gradbeni tehnik ampak moram še vedno lopato gonit  :D že od malega me navdušujejo avtomobili in vse kar je povezano z njimi. Če na cesti srečam hudo bejbo in dober avto mam velik problemov da si oboje dobro pogledam  :lol: ( no lažem ponavad se raj za avtam obrnem  :P ). Zelo se navdušujem nad driftom , zato sem takrat kupil g27 da sem ga malo sukal,ampak je postalo dolgočasno in me je zaneslo v sim racing vode , sem relativno nov v tej zadevi ampak mi je noro hudo. Vaš forum obiščem večkrat na dan saj se vedno nekaj dogaja in ste fajna skupnost [fbi] Rad imam organizirane in kulturne dirke kot tiste online brez vezne zadeve... 8) Rad sem del ekipe in pomagam pri organizaciji, znam nekaj photoshopa tako , da rade volje kaj pomagam oz. z veseljem  ;) Skupnosti želim še veliko dobrih in zabavnih dirk [champ]

img20140426093628.jpg

stol.jpg

• Upvote 7

Deli ta prispevek

Lepo ;)  Priden :) No, gled na to, da obvladas PS, mogoce bi lahko sodeloval pri izdelavi preoblek za prvenstvo v Assetto Corsa ;) Kdor bi pac potreboval  pomoc. :)

Deli ta prispevek

bom se za skine malce poigral , najbolj da odpremo eno temo samo zato pa se zmenimo :)

Deli ta prispevek

Vse ob svojem času :)

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Predstavi še svoj dirkaški kotiček ;)

Deli ta prispevek

V kratkem imam namen narediti svoj sim rig in bom to predstavil. Samo sedež moram nekje dobiti :)

• Upvote 1

Deli ta prispevek