Skoči na vsebino
mAxL

Volani in pedala

Recommended Posts

Tole pa tole = 660€

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Thx. A maš to ti?

Od kje se pa to naroči, oz. od kje pride?

Uredil - Mitja Bonča

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Imam. Naročil na njihovi spletni strani (drugje sploh ne vem, če se da). Tak komplet imata tle najmanj @vajtos in @edgeslo

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Mah itak preskok iz G27 full. (prej MOMO kot tvoj) Bolj tehnical report pa zgoraj omenjena. Sicer kar drago vseeno, ampak je pač combo, ki ne seka čez 1000€. Tista V3 sicer matrajo, ampak za ta denar je to to. Pač iz Fanatec. Ostalo pa ne vem...

• Thanks 1

Deli ta prispevek

Jaz sem šel iz T500 na zgoraj omenjenega Fanateca in ti lahko povem da je t500 igrača proti temu :)

• Like 1

Deli ta prispevek

Microsoft Sidewinder
ali pa oni volan z luknjo za Wii Controller :roll:

@Mitja Bonča daj nam malo pomagaj. Kaj ti je najbolj pomembno? Kvaliteta FFB, kvaliteta izdelave, zanesljivost, servis, maloprodajna vrednost po X letih, kako se pelje na PS345? Kot vidiš povodci popuščajo in bom očitno moral vzet forumsko radirko v roke...

• Upvote 1
  • Haha 1

Deli ta prispevek

On 3/23/2018 at 21:43, edgeslo je napisal:

Jaz sem šel iz T500 na zgoraj omenjenega Fanateca in ti lahko povem da je t500 igrača proti temu :)

Na pcju, ne pa na ps4 le v vednost za druge, na ps4 je elite čista tema....le v vednost :)

• Haha 1

Deli ta prispevek

Ampak s temi laiki in smeški in veseljaki, ste mi pa mal otročji no?? Povprečna starost seka na 40let, vi pa laikote delite, hehe....na glavo svet...

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)
On 4/3/2018 at 1:50 PM, enjoyer83 said:

Microsoft Sidewinder
ali pa oni volan z luknjo za Wii Controller :roll:

@Mitja Bonča daj nam malo pomagaj. Kaj ti je najbolj pomembno? Kvaliteta FFB, kvaliteta izdelave, zanesljivost, servis, maloprodajna vrednost po X letih, kako se pelje na PS345? Kot vidiš povodci popuščajo in bom očitno moral vzet forumsko radirko v roke...

Microsoft in Logitech odpadeta kot knof od hlač. In sicer zaradi nekvalitetnih stopalk. Fanatec bo itak. če bo.

Da odgovorim na vprašanaje, kvaliteta itak. Momo mi dela že od 2002, ni slabo ne? Servis imam sam doma, če je kvaliteta je tudi zanesljivost sama po sebi umevna (a ne?), cena se pa ve, mal dnarja mal muske, velik dnarja...

Uredil - Mitja Bonča

Deli ta prispevek

Pred 21 urami , play je napisal:

Na pcju, ne pa na ps4 le v vednost za druge, na ps4 je elite čista tema....le v vednost :)

Zdej se pa počas umiri s temi ps4 forami, k tut niso več smešne. Tam imaš temo Fanatec vs. Thrustmaster posebej zate in se izživljaj, tukaj pa pusti, da forumašem svetujejo s kakšnimi konkretnimi predlogi kaj se splača kupit za PC.

Vso neprimerno vsebino v nadaljevanju brišem.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Novica: RD

1424e6d114bd0c02c3b9d60c1fe22924_origina

1088a55d80ef52cad2087a93f16a8255_origina

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Zgleda super, primerjava z G27 je pa čisto mimo po moje... bi morali dat T500 ali kaj drugega iz podobnega cenovnega ranga...

Razmišlja kdo, da bi nabavil? za mene je par mesecev prehitro :D 

Deli ta prispevek

• Upvote 1

Deli ta prispevek