Skoči na vsebino
mAxL

Volani in pedala

Recommended Posts

Pred 3 urami , play je napisal:

Aja Damjan ne dela volanov, Damjan le dila volane, kar dobi proda...., če bi jih delal ne rečem, pa fouš jaz nism niti enmu, sm naj gre se kot more it, ampka naj bo vse fer, ampka ta fer je že 5let nazaj pozabljen, v biznisu fer, tega ni več

Si pa zapeu k svina u buče:DD.

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Pred 10 urami , play je napisal:

Sej se bom jst slikal z cfcrom v3.33 za 44usd, k je 1,689usd, sm še mal.... :):)

pravim po dumače: nardiš koledar, nardiš 10x izdelke, poznaš 12 frendu, k jim daš pravi dostop oni poklikajo kadar morjo da je vse tipitipo, njim daš ne vem 50% off dobijo za kul ceno, napišejo da so dobil zastonj, reklama?? uf matr...dobra , maš klike, maš rejting, maš vse...prodaja 10% gor, vsi zadovoljni, folk pol pa na 100x forumih napiše, alo al ej en dobil za 44usd hehe...

Hahaha kot tvoje nagradne igre, ki jih tukaj objavljaš, potem pa nikoli ne vemo, kdo je dobitnik :D

• Downvote 1

Deli ta prispevek

Drugič ti odgovarjam, če je nagradna igra na fbju se objavi na fbju zmagovalca in če pogledaš vidiš na fbju objave od nagrad, če ne pogledaš pa žal jaz ne morem veliko pomagat, če pa ti ni odveč pa vprašaj in zveš vse!

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Fanatec je šel korak dlje. Za včerajšnjo licetacijo še email obvestila za začetek avkcije nisme dobil. :( 

Spremenili so pravila. Avkcija začne ob 18:00.

Uredil - markop
  • Upvote 1

Deli ta prispevek

pred 20 minutami, play je napisal:

Drugič ti odgovarjam, če je nagradna igra na fbju se objavi na fbju zmagovalca in če pogledaš vidiš na fbju objave od nagrad, če ne pogledaš pa žal jaz ne morem veliko pomagat, če pa ti ni odveč pa vprašaj in zveš vse!

No, jaz sem videl, da tukaj objavljaš nagradne igre in ne na FB, ker ga ne uporabljam. Kako pa imaš to rešeno? Objaviš tukaj nagradno igro in potem na FB razglasiš, kdo je dobitnik? 

Deli ta prispevek

A res moraš za vsako rešitev poiskat problem ?! Dejte se na ZS zmenit. Lahko povem, da je bil @play vedno zelo fer do mene. Kot sva se zmenila tako je bilo.

Uredil - markop
  • Upvote 4

Deli ta prispevek

alo no, na slo R objavim, če hočeš sodelovati klikneš in gre reč na fbju, na sloR ne moreš sodelovati, vsi pogoji k klikneš so anvedeni, in če nimaš ti Fbja žal jaz ne morem nič pomagat, jaz ga imam enako le od firme, svojega privat ne, ker mi je fb le za delo, in ja če je nagradna narjena na fbju se tam odvija, jaz an sloR dam objavo in povabim še vas če hočete sodelovati, ali ne, nobenega ne silim, si pa resno od vseh lahk enostavno rečem cca od 25,000 folka ki ponavadi sodeloje, le ti tisti ki me vpraša zaaj to zakaj ne ono, pa sem že 3x razložil da poteka na fbju, sodelujejo lahk pa vsi.....včasih se mi zdi že odvče oz sploh če dam zastonj nekaj ponudim, prosim....vse skup res odveč, ne boš dobil niti pohvae, niti nič....boš pa dobil en kup zanimivih ?, katere so res po večini vsem jasne, te ne žalim, ampka nekja me pikaš, za kar sem 100% da veš, če pa ne, pa minimalno poklikaj in ti bo vse jasno, dobro nameren moj post!

• Upvote 2

Deli ta prispevek

To pa zgleda kar dobro :)  269.99$

Uredil - silicijeva dolina
  • Upvote 1

Deli ta prispevek

Zakon in zakon cena!!

Zgleda hudobija....

Se kej govori o novem huudem sekvenčnem emnjalniku ranga 250e, velk močan, nor, debel....madona..

Deli ta prispevek

Že že, ampak Heusinkveld ročna je samo ročna, od Thrustmasterja je pa lahko tudi sekvenčni menjalnik...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Aja to pa nisem vedu. Pol pa ok :D

Deli ta prispevek

aja combo bo, ja sej so govoril, norija :)

Deli ta prispevek

adijo pamet

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Naročam ročne skevence od THja, če kdo rabi lahk piše na info@playgame.si za sloR sveda kak posebni popust! možne tudi menjave za druge izdelke! Alki nakup na obroke...8x obroki...

Deli ta prispevek