Skoči na vsebino
mAxL

Volani in pedala

Recommended Posts

[Joj][Joj] bolš kupt G25 pa frex zraven :D pa še za use igrce k se jih tukej igra ti ostane :D

Deli ta prispevek

Tipi niso resni [Joj]

Me zanima koliko bo na pixmania [iz]

Deli ta prispevek

Na PIXmania-PRO je 275€

Nevem pa kakšna je razlika med navadno pixmanio in pixmanio PRO (B_U_R_I)?

Povezava!

Deli ta prispevek

Nisem siguren, vendar je pomoje pixmania pro za kakšne resselerje ... Ker je cenejš roba. Na pixmanii pa je G27 cca. 325€

Deli ta prispevek

Mene pa sm zanima,če je že kdo kupu volan preko pixmania ali kakšno drugo stvar,ker me full ma da bi naroču G25.

Deli ta prispevek

Js sm naroču, isto kot vsaka druga spletna trgovina... Dobiš lepo dostavljeno v parih dneh. Kako je z garancijo ne vem, ker mi je v dveh letih kar imam volan še ni blo treba uveljavljat :)

Deli ta prispevek

Če imaš kakšnega znanca v UK, ga lahko naročiš tukaj. - £125 = 138€

Nekaj časa nazaj so bili še cenejši ... Mislim da cca £117. Tko, da če poznaš koga pa ti on potem pošlje :)

Deli ta prispevek

mogoče mal mim tema... samo me zanima kakšen steering lock uporabljate na G25 ?

Deli ta prispevek

300° ... pol pa ingame od 17 - 22

Deli ta prispevek

320, v špilu pa med 15 in 18. Včasih sm vozu na 360, sam pol so zmanjšali max lock v burnsu pa sm tudi jaz zmanjšal volan na 320 :)

Deli ta prispevek

300o, v špilu pa od cca. 13 - 16

Deli ta prispevek

310 pa 15-18

Deli ta prispevek

hmm tud jaz sem imel nekaj časa tako kot mejak, pa mi nekako ni nikakor pasal... včeraj sem poizkusil približno tako kot kot ima Pek in je bistveno boljše... ali pa se samo meni zdi tako ?!?

Deli ta prispevek

220 na volanu pa od 8-20 v spilu odvistno od moda in steze [dance]

Deli ta prispevek

hmm tud jaz sem imel nekaj časa tako kot mejak, pa mi nekako ni nikakor pasal... včeraj sem poizkusil približno tako kot kot ima Pek in je bistveno boljše... ali pa se samo meni zdi tako ?!?

Jah čist odvisno kaj igraš. Recimo v raceOn mam jest iste procente pa mam stering lock cca 13. Tut pri kkšnih počasnejšijh modih pri rFactorju mam bistveno nižji stering lock kot za F1. Za Formulo 1 pač rabiš nekoliko krajše hode volana kot za nekatere počasnejše verzije, ker se vse dogaja precej hitreje in tut lažje popraviš morebitno napako.

Lp!

Deli ta prispevek