Skoči na vsebino
mAxL

Volani in pedala

Recommended Posts

hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Play, tok kot ti zadnje čase voziš sploh ne rabiš volana. :mrgreen:

Heee sej bom noo, icon_ok.gif, sej pravim en kup težav doma, a vseeno na vikendu jaz zelo pridno treniram, če vrjameš skor vsak dan 1h ali več.icon_thumbsup.gif(se že pripravljam za WTCC 09-10 in testiram Bmw-ja, Seata, vseen čakam Lado! [champ]

Deli ta prispevek

Takole naj bi zgledal novi model G27 icon_ok.gif

Vsaj malo več tipk so namontirali na volan [wub]

g27.png

g27.jpg

Deli ta prispevek

Hm.. kmal bom dal oglas za G25. :) Ker to je res edina stvar k me mot na G25... premal gumbov na volanu! :P

Deli ta prispevek

A so še kej spremenili ali je samo volan drugačen? Kakšna bo pa kej cena? Kdaj se bo začel prodajat? :D

Deli ta prispevek

Nič uradnega se še ne ve o izidu, nekateri napovedujejo izid nekje v času izida Gran Turismo 5 (konec leta). Vendar so to samo ugibanja. :)

Deli ta prispevek

Ta volan naj bi bil FAKE, oz. doma predelan G25. Sem vidu to že par mesecev nazaj.

Če je pa slučajno res to naslednik G25, pa še tok boljš. :mrgreen:

Deli ta prispevek

Mogoče kdo ve, kakšne so cene volana logitech G25 v italiji ali avstriji?

Se splača ga iskat tja? V sloveniji so cene obupne, 300 eur ali več.

Deli ta prispevek

Sam kokr sm bral so teli logitech kr legende... Vsaj v ZDA,... ko je kakšna reklamacija za shifter, pošlejo shifter nazaj, dobijo pa kr cel volan. Eni celo niso niti pošiljal nič nazaj in dobil cel nov volan... V slo pomoje to ne deluje :P

Deli ta prispevek

Za Momo zlo podobno deluje tudi v Sloveniji (vsaj 4x preverjeno) :mrgreen:

Deli ta prispevek

Nekajkrat sem že napisal pa očitno ni zaleglo :)

Tukaj: http://www.pixmania.com/si/uk/1737013/a ... l-set.html

195€ + 10€ poštnina... Dostavijo ti ga na dom. Nobenih komplikacij, plačaš s kreditno, basta.

Js mam volan že leto pa pol, nobenih problemov :P

Hvala za link, tu naprimer ga dobim za 200 eur, v sloveniji čez 300 eur. icon_joj.gif vse kaže, da je pri nas vmes še 10 posrednikov (ki dobro zaslužijo), preden pride izdelek do končnega kupca. icon_jaooo.gif

kako je pa kaj z garancijo? je mednarodna, sam dvomim da bi pri nas hotli take stvari popravit.

Deli ta prispevek

Z garancijo iskreno povedano ne vem kako je, ker mi je zaenkrat še ni blo treba uveljavljat (tok tok). Dobiš jo seveda zraven in pomoje bi ji načeloma pri našem zastopniku za logitech lahko uveljavljal...

Deli ta prispevek

Glede na to, da smo v EVROPI :roll: itak zdej dobiš "evrogarancijo", tako da naj bi lahko garancijo uveljavljal kjerkoli v Evropi. Tudi v Sloveniji. :mrgreen:

Deli ta prispevek

Jamrate da ni tipk na volanu, ma z max 5h dela in mal veselja jih lahko še preveč, tako da veselo na delo, Mitja je car! :mrgreen:

snc00314.jpg

vir:

http://miomoto.com/page/2/ :mrgreen:

Deli ta prispevek

a dej no play ... to je očitno, da je ta volan Logitech G29 ... kakšen Mitja neki icon_owje.gif[owje][iz]

Deli ta prispevek

a dej no play ... to je očitno, da je ta volan Logitech G29 ... kakšen Mitja neki icon_owje.gif[owje][iz]

Itak ma men je ta 100x lepši,kot če je res to novi g27, sm zelo dvomim, to je neka predelava, zihr bo g27 karkoli če, bo sigurn dosti drugačen, boljši,večji, itd

Deli ta prispevek

evo, glihkar dobil G25 [it] Matr so trdi pedali proti force ex :shock:8)

Deli ta prispevek

obuj si ene superge ... boš mel filing, da so full mehkejši :P

Deli ta prispevek

pancarje.

Deli ta prispevek

:lol: da bom mislu da skos blokira k bo bremza not padla? [krniki]

Deli ta prispevek