Skoči na vsebino
mAxL

Volani in pedala

Recommended Posts

Danes sem razdrl mojega G25 in bil nekoliko presenečen koliko dela je potrebnega, da ga razdreš pinch.gif

Video kako odpreti menjalnik...

http://www.youtube.com/watch?v=dJeBq6kq ... ure=relate

d://http://www.youtube.com/watch?v=dJeB...eature=relate

d

In še en video kako porihtat fedrco, da bo menjalnik tišji pri menjanju prestav!

Sem že šred časom"popravil" svojega :)

viewtopic.php?f=9&t=411

Deli ta prispevek

jaz ga igram na pc in ps3, moj dela, ga pa prodam za 125eur nov g

Deli ta prispevek

Da nadaljujem temo o volanih ...

Js sm s prehodom na G25 tut izboljšal svoj cajt za kako sekundo. Samo imam občutek, da ni bil volan neposredno vzrok za izboljšanje, temveč moje izkušnje, ki sem jih postopoma pridobival. Če grem sedaj na stari volan, grem stavit, da lahko delam zelo podobne čase kot z G25...

Deli ta prispevek

No jaz za pisto ne morm rečt, kr je z momotom nism skor nč vozu, sem pa v RBR po dveh dneh, ko sm se mal navadu na nov volan, potolku čist vse svoje rekorde, na daljših progah tudi po 10+s :D

Deli ta prispevek

B_U_R_I ubistvu je nekak res, oz. več voziš bolši si!

1 sezono 3-4mesece sm vozil z DF EX volan za 20e

-nato DF PRO sm kr za 1s zbolšal

-nato g25 pa sm kr še za pol sekunde popravu

-sej keč ni od volana, sm trening in trening, je pa res vsaj meni se zdi, ne vem no, z g25 sem najbolj nekak natančen, mi je pa edin hudo ker ej premalo tipk, pa vseen vse da rešit, mojster mitja rad pomaga in imaš nato še preveč tipk!

-ko pa bom dobil-če, frex-a bom pa bončo tak nažgal.....(sanja svinja kokuruz....) [Jel] [Jel]

Deli ta prispevek

hehe..

frex res zgleda hud volan..sm pa gledu test na SMT k so mel frexa in je un voditelj pač reku..

"Če se uprašate ali boste hitrejši s frexom kot z g25 je odgovor pritrdilen,vendar ne več kok kako desetinko,Če se uprašate ali boste s tem volanom bolj uživali..prav gotovo"...

Tako da mogoče max 0.2s na krog več pa zihr nebi prdobil s frexom..je pa res hud volan..usaj zgleda tak [ok]

Deli ta prispevek

Moje besede so bolj hec, kot pač realnost, prej bi stavil, da če imaš prvi volan, da boš z frexom naredil slabši čas, kot na g25, ker pač je na frexu fedback dosti močnejši, pomoje že min stopnja je močnejša,kot full na g25.

Deli ta prispevek

ja glede tega se nebi ravno strinjal..pomoje se da štimat enako kot pri g25 in vseh ostalih pač po procentih..res je da je močnejši vendar je zelo odziven.G25 ima še vedno malenkostno zakasnitev.

Tisti ki imate g25..s kolkšno močjo ffb-ja špilate?jest mam naštiman na 58% in mi je ravno dovolj..drugače po uri in pol dirkanja že roke bolijo:)

Deli ta prispevek

Jaz imam na 100 :D

Deli ta prispevek

MOMO, 100% :D

more bit kej za v roki držat :D

hehe

Deli ta prispevek

nekateri hvalite enega, drugi drugega, vsi ste istega mnenja, da je G25 odičen volan (za tako ceno (300 eur) tud more bit odličen).

Katerega priporočate do cene največ 150 eur??

gledal sem logitech momo in mislim da je za ceno 90 eur še najboljša izbira. Ali pa se motim?!

Deli ta prispevek

Logitech Driving Force™ GT. Naj te ne mot da piše da je za PS, dela brez problemov na PC.

Deli ta prispevek

Se strinjam s PEKom, poleg tega so tudi uradni driverji zanj za pc (v začetku prodaje jih ni bilo) ;)

Deli ta prispevek

Hvala za nasvet, tehnica se že nagiba k Driving Force GT [ok]

Deli ta prispevek

Hvala za nasvet, tehnica se že nagiba k Driving Force GT [ok]

Hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Deli ta prispevek

hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Play, tok kot ti zadnje čase voziš sploh ne rabiš volana. :mrgreen:

Deli ta prispevek