Skoči na vsebino
Serverji :
B_U_R_I

Fanatec produkti

Recommended Posts

Če koga zanima tukaj sta dva topic-a glede ISI modelov (RF2 in AMS) in Fanatec CSL Elite volana. Kot zgleda zadnji firmware popravi auto DOR a se volan ne ustavi ko doseže max. stopinje avta (bump stop). Tresenje se pa odpravi s filtriranjem (smoothening) v igri ali DMP (Damper) na volanu samem kot tudi FEI (Force Effect Intensity) funkcijo na volanu a seveda s tem izgubimo določen feedback :D

https://forum.reizastudios.com/threads/auto-rotation-on-fanatec-wheels.2165/page-3#post-35121

https://forum.studio-397.com/index.php?threads/the-fanatec-csl-elite-thread-please-hear-us.59695/page-2#post-960985

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Glede AC: sem namestil 1.16 verzijo in razen da sem moral sam vnesti profil (levo,desno, throttle-inverted, brake-inverted) deluje vse OK tudi auto DOR in sem kar zadovoljen z FFB-jem. Ko potestiram vse do konca pošljem pa še kakšne nastavitve meni ugajajo.

Uredil - freextr
napačno napisal verzijo

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)
Pred 5 urami , freextr je napisal:

SPRING 0 in DAMPER 0 ni. Ali je 10 ali OFF? Daj ti kar rf2 pa AC ingame pa wheel nastavitve pastaj, če lahko?

Uredil - mancSLO

Deli ta prispevek

Pozdravljeni

Imam csw 2.5 bazo  in mi lucka za kalibracijo gori neprestano,ko pritisnem gumba pa se ne zgodi nic. Ali kdo pozna resitev moje tezave. LP Ales

Deli ta prispevek

Hmm če pritisneš prava dva potem bi s tem moral zaključiti kalibracijo. Najbolje da vprašaš na Fanatec, načeloma odgovorijo znotraj 24h..

Deli ta prispevek

Moraš najprej določit prednastavitev (S1 npr), po tem pa gumba stisni.

Deli ta prispevek

sem nastavil pa vseeno noce.Ko pa dam firmware update mi pokaze 474 in se prizge zelena lucka potem pa baze sploh ne zazna.

Deli ta prispevek

sem nastavil pa vseeno noce.Ko pa dam firmware update mi pokaze 474 in se prizge zelena lucka potem pa baze sploh ne zazna.

Sedaj sem nekako nastavil.vendar ni cisto v redu.

Deli ta prispevek

v mojem primeru CSW 1,5 latest FW prvic ni bil OK za volan in sem revertal na starega, driverji pa ostali novi.

Deli ta prispevek

2519472.page

2519475.page

2519471.page2519473.page2519474.page

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Sem  uredil in  deluje. Hvala

Deli ta prispevek

Drži. Če ne, so tudi mene lani nategnil :D

Deli ta prispevek

Kul. Poigravam se namrec z idejo, da bi mojega ze dvakrat hotfixanega CSW 1,5 zamenjal s tem. Ko je v sesnu ful mrzlo, kot zdej (ceprav sem kamincek zakuru) de motor pri kalibraciji oglasa zelo nezdravo. Po ene 10-ih minutah pa je ok. Zvok, kot bi krtacke drgnile ob rotor.

Ti si zadovoljen?

Deli ta prispevek

Hja, če imaš namen menjat naredi to sedaj. Mislim, da so za black friday daleč najboljše ponudbe pri Fanatecu, najdeš sicer še kakšno akcijo kasneje,a je bistveno manj ugodna. 

Deli ta prispevek