Skoči na vsebino
Serverji :
Sign in to follow this  
mAxL

Rally World 4.0 Dodatek

Recommended Posts

Imam eno vprašanje: S strani rally world-a sm pobral progo Col de Turini ampak imam probleme s tem, da mi je ne zažene. naloži mi jo nekje do 3/4 in potem se vse ustavi....a ima kdo ideje kako rešiti te probleme?

probal sm kopirat mapo že v vse možne mape, ampak mislim da se problem skriva lih v tem, da ne vem točno kam kopirat mapo. vse ostale so mi normalno delale ko sm jih kopiral v: game data/locations

hvala in lp

Sem mel iste težave. Je treba se kakšno minutko al pa dve počakat ko je 3/4.

Deli ta prispevek

Sporiš.... svaka čast!

kaj lahko napišeš katere vse proge tu voziš? sj neki jih poznam, sam ne vse.

Deli ta prispevek

Evo spet novi avti. Tokrat HILLCLIMB in sicer formule, bolidi, avti kot Lancia Delta in Ferrari 575...

Zanimiv mod men je zlo všeč

Deli ta prispevek

pozdravljeni!

sem še nov v temu in se ne razumem dosti v te stvari ampak bi mi lahko kdo najdu delujoč link od tega moda kr ga čisto nikjer ne dobim??

hvala

Deli ta prispevek

hvala za link toda žau brez uspeha.....sm se registriral in use ampak koliko sem razumeu nimam nekih dovoljenj za pobiranje

bi vedel kdo kje bi lahko pobral mitshubishi lancer evo 9 za rally?

LP

Deli ta prispevek

Meni normalno pobere...

- se registriraš / prijaviš na stran

- pod Descargas imaš osnoven mod (obvezno) in kategorije

Deli ta prispevek

eno vprašanje imam: pres časom sem z stare strani rally worlda pobral ozadje za world rally mod.. sicer ne vem kako se temu reče (tam, ko zbiraš avte je blo v originalu črno ozadje, jaz sem pa naložil neko garažo, al neki tazga), ampak od takrat, ko sm tisto naložil se mi tik pred tem, ko se prikaže ta scena, špil sesuje. ne spomnim se točno kater file je to bil in katerega sm nadomestil. poskušal sm že z ponovnim inštaliranjem čez vendar ne pomaga. Prosim, če mi kdo pomaga, da naložim nazaj prvotno ozadje, ker vsega z nova nebi rad delal. hvala

Deli ta prispevek