Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 157
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Race1

Fantje kr trenirejte, ker pole bo pod 9.

Na ciljni si nabasal mene, mimo me pa nisi spustil. Najbrž si koga druzga, ki prav tako vozi Volva... Torej, za računalnik sem se po ene 14-tih dnevih vsedel nekaj čez 20h. Na serverju je bila mokr

Super Q

Dirka tud vredu, za sabo zardzujem Šoštra, potem pa grem v box in enostavno ni puščice kje se ustaviti. Grem še en krog okol, in si mislim, morda pa je box na desni strani steze (tja je zavil krog prej Šošter), zavijem desno in spet nič. V 3. mi le uspe priti v prave boxe. Škoda, mislim da sem imel avto za zmago... potem pa tkole.

Čestitke Mejaku za zmago.

1.jpg

Link to post

Heh...na kvalifikacijah preklinjal Glavača!

Na dirki pa brez oprijema...Šošter in Glavač sta mi takoj pobegnila, nato pa sem naredil napako in padel na 5. mesto. V boxe sem šel že v 14. krogu, da čimveč pridobim. Prišel sem vse do 2. mesta, potem pa zaradi pritiska in znucanih gum delal napake in pristal pred Glavačem na 4. mestu. Res mi ni jasno zakaj se je avto tako slabo obnašal na dirki, ker na kvalifikacijah je bil supr.

Link to post

Q: slabo, glede na to, da sem pol na dirki naredu hitrejši krog in na to, da sem tudi sam naredu že na serverju podoben čas, kot Glavač za pole

R: katastrofalen štart in padu s 3. na 5. mesto in nato podoben problem kot Novak. Avto se je obnašal čudno in rit mi je odnašalo, kot bi vozu čisto drugi setup. Nato sem šou v bokse in ko sem prišu nazaj, se je avto čudežno začel vozit lepo in sem dirko lahko odpeljal do konca brez težav. Zaradi problemov Glavača in Šostra (in ker je Kralj šou s serverja) mi je uspelo dirko po vseh mojih napakah celo zmagat :)

Se vidmo na naslednji dirki!

Link to post

Q: odličen krog v super pole kvalifikacijah, osebno najbolši, imel sem kar nekaj sreče da sem zdržal celoten krog, in na koncu visoko 6. mesto za štart, nisem pričakoval.

R: zanič štart, padec skoraj na začelje, potem sem počasi ujel ritem po nekaj krogih in začel vozit normalno, nato sem imel nezgodo z enim izmed volvotov, vem sam se bil kriv, sem ga nato spustil naprej.

po postankih sem potem celo prehitel Janija, ki je zapeljal iz boksov, vendar potem nisem mogel zdržat njegovega pritiska in je šel mimo mene lepo, nato me je še prehitel nekdo z Hondo, ko me je odneslo izven zavoja, na koncu me je še parkrat vrglo ven iz proge, ker sem vozil na meji svojih sposobnosti, nato sem že za sabo videl Chevroleta in sem si reko, nič samo da lepo počasi, brez napake pripeljem do cilja.

Glede na to, da sem imel prvo dirko, sem kar dobro odpeljal vse skupaj še posebno kvalifikacije :D se vidimo v Gothenburgu [dance]

Link to post

Na ciljni si nabasal mene, mimo me pa nisi spustil. Najbrž si koga druzga, ki prav tako vozi Volva...

Torej, za računalnik sem se po ene 14-tih dnevih vsedel nekaj čez 20h. Na serverju je bila mokra steza in sem raje šel probat off line. Poberem setup iz prve stcc dirke in se vozim po progi ki mi ni niti najmanj všeč. Ko se odpeljem kvalifikacije mi uspe čas pod 1:08 in 7 mesto. Prej sem se skoraj celo uro vozil pol sekunde slabše. Na štartu odlično potegnem, a me nekdo že v prvem ovinku "boža", potem se zadeva umiri in vozim na 6 oz 7 mestu, dokler me Rene Kmet. (ne ni kmet sam celga priimka si nisem zapomnil) na ciljni ravnini pritisne in končam v ograji. Prvi suspension damaged, nato vozim na predzadnjem mestu, lovim Nikota v Volvu in ga kasneje tudi prehitim, a je Selčan že zelo blizu, ker sem se toliko časa ukvarjal z Klemenčičem. Po 16 krogu želim zavit v bokse a ga na vhodu pritisnem v ograjo [wall] Še tadrugi suspension damaged, pol se mi pa sploh ni več dalo. Sem samo še kruzal do konca...

  • Downvote 2
Link to post

Q: Katastrofa ker sploh nisem bil navajen proge in tudi sama proga mi ne diši

R: Se sprijaznil z usodo in v miru vozil tam nekje na predzadnjem,zadjnem mestu. Pa počasi bom doktoriral iz postankov [krniki]

  • Upvote 1
Link to post

Začnem z zadnjega mesta ker sem odpelau glih 10 krogov vse skup in si vzemem mal varnostne razdalje.. no potem en 4-5 ovinek ko ste vsi nagužvani js s mal prepozn začnem bremzat(pozabu da so gume hladne in da je avto težji [wall] ) in sm se komi zognu zadnim 3 volvotom drgač bi bli vsi v p****. No potem pa kakih 10 krogov da sm se ulaufo in lovim ostale..nakar dohitim enga iz met volvašev, prehitim in potem lovljenje ostalih. Ko sm lovil zupana sem mal razmišlu kok bi ga prehitel s taktiko v boskih vendar to sploh ni bilo potrebno ker se je itak sam izloču za boj za svoje mesto :lol: No na konc še mal borim z volvoti in to je to :roll: Nič kej pride dirka [Joj]

Link to post

Začel kot 7., končal kot 8. Glede na to, da sem začel progo resno vozit par ur pred dirko, niti nisem imel spodobnega setupa, in sploh glede na to da je tole IMO najslabša proga v Race-u, je rezultat več kot zadovoljiv.

Prve pike v uradni SloRacing ligi! [dance]

@Nikica23: Kaj te tok matra pri boxih? Daj si na autopit pa je mir :wink:

Link to post

Kaj a že to nedeljo je dirka al kaj??? :o

Uf...bo pa težka ta vikend. Od danes pa do nedelje bom na rallyu Saturnus, tko, da ne bo glih časa za trening.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...